Studijų HOROSKOPAS padės priimti sprendimą dėl ateities tikslų

Netrukus prasidėsianti vasara abiturientams – kaip niekada sunki ir varginanti. Galvą laužyti teks įvairiausiais svarstymais: nuo specialybės pasirinkimo iki miesto studijoms (jau nekalbant apie brandos egzaminus, kurie paprastai užgriūva kaip kunkuliuojanti lavina). Vis dar nežinantiems, kokį kelią rinktis, turime puikų paruoštuką – studijų horoskopą. Atskleisime, kokia profesija labiausiai tinka pagal kiekvieno Zodiako ženklo savybių rinkinį.

AVINAS

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės turi visą galybę savybių, tačiau išsiskiria kūrybiškumu, komunikabilumu ir noru visuomet būti dėmesio centre. Viena studijų programų, idealiai tinkančių šių savybių saviraiškai, galėtų būti Organizacijos komunikacija ir rinkodara. Avinas ne tik gebėtų, meistriškai valdydamas žodį, tinkamai atstovauti organizacijai ir tuo pat metu visiems patikti, bet ir turėtų marias vietos savo nepažabojamam kūrybiškumui skleistis.

JAUTIS

Šalin iš kelio. Ateina Jautis. Jeigu neteko girdėti, tai vienas iš tų Zodiako ženklų, kurie savo pasirodymu nustelbia ir priverčia suklusti visus, atsiduriančius jo akiratyje. Jaučio tvirtumas, pasitikėjimas savimi ir aukštos moralinės vertybės kužda, kad į darbą po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės žiūri labai rimtai. Išskirtinis atidumas smulkmenoms išduoda, kad tokie žmonės neprašautų pasirinkę metalo apdirbimo staklių operatoriaus profesiją.

DVYNYS

Sakoma, Dvynį iš tolo pažinsi. Išsyk išsiskiriantis, dominuojantis, iššūkių mėgėjas. Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi aštriu protu, gera atmintimi ir, lažinamės, nežinojote, beribe fantazija. Dvyniai drąsiai save galėtų laikyti pasaulio piliečiais, kurie kaip chameleonai geba greitai orientuotis ir prisitaikyti prie vis naujos šalies ar kalbos. Tokio tipo asmenybės drąsiai galėtų rinktis Tarptautinio verslo programą.

VĖŽYS

Štai jis. Kūrybiškiausias ir empatiškiausias Zodiako ženklas. Vėžio ženklo atstovų stiprioji pusė – gerumas ir rūpestingumas (žinoma, pernelyg jų erzinti visgi nederėtų). Geraširdžiams, visus mokantiems išklausyti Vėžiams tiktų profesija, reikalaujanti didelio atsidavimo. Studijų programa Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas – viena tų, kurios skatintų natūraliai skleistis Vėžio gerumui ir leistų išnaudoti savo kūrybos gyslelę.

LIŪTAS

Iš pažiūros rimtas, drąsus ir valdingas Liūtas, paprastai, akimirksniu tampa kompanijos siela. Taip jau yra. Šio ženklo atstovams kaip oro reikia bendravimo ir buvimo žmonių apsuptyje. Į savo olimpą – dėmesio centrą – trūks plyš ketinantis užkopti Liūtas, turėtų rinktis specialybę, kuri, užuot leidusi kopti, lengvai ton viršūnėn jį pavėžėtų. Liūto dėmesio vertas pasirinkimas – sporto organizacijos veiklos administratoriaus mokslų programa.

MERGELĖ

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės (be išimčių) yra dideli perfekcionistai. Tiesa, visi šią savybę panaudoja skirtingose sferose. Kruopštumą, neišsemiamus kantrybės klodus ir gebėjimą susitelkti Mergelei nukreipus į akademinę ar darbinę veiklą, toks žmogus taptų didžiausiu darbdavių troškimu. Kad mintis taptų kūnu, trūksta vienos dedamosios – tinkamos profesijos. Nė vienas Mergelės ženklo atstovas neprašautų, pasirinkęs kaip niekad aktualias Informacinių sistemų technologijos studijas.

SVARSTYKLĖS

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, išsiskiria savo polinkiu į meniškas veiklas. Harmonijos ir pusiausvyros visose srityse ieškančios Svarstyklės nepaprastai atsiskleidžia gamtos apsuptyje. Renkantis mokslų kryptį, šio Zodiako ženklo atstovai turėtų atkreipti dėmesį, ar būsima jų profesija leis išlikti ramiems ir atsipalaidavusiems, tačiau tuo pačiu metu skatins kūrybinę saviraišką. Vienas galimų variantų – dekoratyvinio apželdinimo darbuotojas.

SKORPIONAS

Skorpionai – veržlūs ir garbingi žmonės, pasižymintys aukštomis moralinėmis vertybėmis. Šio ženklo atstovai žmones prie savęs traukia it magnetas. Posūkis į politiką Skorpionui, be abejonės, tiktų, tačiau finansų niša būtų tobulas variantas. Ekonomikos ir investavimo studijų programa suteiktų žinių, leidžiančių spręsti šių dienų teorines bei praktines ekonomikos problemas.  Racionaliesiems Skorpiono ženklo atstovams šioje sferoje padėtų ir jų nepažabojamas pasitikėjimas savimi.

ŠAULYS

Pozityvios energijos užtaisą su savimi besinešiojantys Šauliai – atsakingi ir kruopštūs darbininkai. Šio ženklo atstovai pasižymi aktyvumu ir energija, kurią jie linkę nukreipti į darbinę veiklą. Šaulio aktyvumas ir noras išmokti daug naujų dalykų išduoda, kad amatas jam būtų pats tinkamiausias pasirinkimas (supraskite, ilgos studijos jam gali kelti nuobodulį). Vienas Šauliui puikiai tinkančių pasirinkimų – suvirinimo meistro profesija.

OŽIARAGIS

Jeigu daugelis Zodiako ženklų mėgtų ramų pasivaikščiojimą jūros pakrante, tai Ožiaragis rinktųsi ja praskrieti vandens motociklu. Būtent. Ožiaragio ženklo atstovai – kieti riešutėliai. Neįtikėtiną valios ryžtą spinduliuojantiems, protingiems ir išradingiems Ožiaragiams labai tiktų mokslų kryptis, kuri būtų susijusi su technika. Automobilių techninis eksploatavimas – viena tų krypčių, kuriose Ožiaragio ženklo atstovai jaustųsi lyg žuvys vandenyje.

VANDENIS

Lažinamės, jog turite gerą draugą, gimusį būtent po šiuo Zodiako ženklu? Visi turi! Draugiškas, empatiškas, smalsus ir visur sudalyvauti mėgstantis Vandenis draugų turi į valias. Įvairovė yra didžiausias akstinas, vedantis jį pirmyn. Kalbant apie mokslus, Vandenio ženklo atstovai drąsiai galėtų rinktis studijas, susijusias su pagalba kitiems. Ir nors Vandeniai tikrai turi iš ko rinktis, vienas variantų, galėtų būti Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programa.

ŽUVYS

Iš pažiūros svajingi ir romantiški. Taip galėtume apibūdinti žmones, priklausančius šiam Zodiako ženklui. Tačiau apsigauti nereikėtų. Žuvų atstovai labai gerai žino ribas ir visas taisykles. Teisybė visada sklinda iš jų lūpų. Nėra nė ko svarstyti, geriausia sfera žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, yra teisė. Pasirinkusiems Viešojo administravimo ir teisės studijų programą, Žuvų atstovams, veikiausiai, savo gyvenime profesinio kelio pakeisti netektų.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top