Savivaldybės vadovės susitiko su Raudonojo Kryžiaus žygeiviais

Raudonojo Kryžiaus Tarptautinei dienai paminėti (gegužės 8 d.) savanorių komanda leidosi į kelionę po Lietuvą aplankyti visas 60 Lietuvos savivaldybių. Raudonojo Kryžiaus įkvepianti misija – padėti tiems, kuriems labiausiai reikia, o žygio tikslas – savanorių, naujų kontaktų ir galimybių plėsti veiklą paieška.

„Norime gyvų ir šiltų susitikimų su miestų gyventojais, mūsų savanoriais, bendruomenėmis, savivaldybių atstovais, kurių metu pristatysime savo veiklas, pakviesime savanorystei ir priminsime, kad esame tam, kad padėtume kiekvienam į nelaimę patekusiam Lietuvos žmogui“, – sako žygio organizatoriai.

Gegužės 10 d. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Ukmergės, Rokiškio skyrių vadoves, Lietuvos ir Ukrainos savanorius Širvintose sutiko ir pasveikino Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Laima Versekėnaitė, linkėdamos, kad tikslas – surasti norinčių prisidėti prie prasmingos veiklos savanorių – būtų įgyvendintas, nes ir mūsų rajone yra žmonių, besidominčių bei galinčių prisijungti.

Užs. Nr. 77.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top