Prezidento apdovanojimui teikiama daugiavaikės mamos Onos Piktelienės kandidatūra

Kiekvienais metais Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė teikia kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento apdovanojimui „Už nuopelnus Lietuvai“. Šiuo medaliu apdovanojamos daugiavaikės motinos, užauginusios ir išauklėjusios dorus vaikus, aktyvios, motinystės pavyzdį visuomenei skleidžiančios moterys.

2024 m. apdovanojimui pateikta Šiaulių k., Širvintų sen., Širvintų r. sav. gyvenančios daugiavaikės motinos Onos Piktelienės kandidatūra. Moteris pagimdė, išaugino ir dorais piliečiais išauklėjo 6 vaikus: dukteris Dalią, Ramutę, Danguolę, Nijolę, Astą ir sūnų Gintautą.

Šeima visada buvo darbščios, taikios ir sąmoningos, puoselėjančios svarbiausias vertybes pavyzdys bendruomenėje. Anksti netekusi vyro, savo vaikų širdyse mama įdiegė paslaugumo dvasią, visi užaugo supratingi, tvarkingi, jaučiantys pareigą padėti, siekiantys tobulėti. Ona bendruomenėje žinoma kaip puiki šeimininkė, daug metų buvo kviečiama šeimininkauti į vestuves, krikštynas, laidotuves, metines. Artimieji ir pažįstami vertina moters kruopštumą, nuoširdumą ir paslaugumą.

Užs. Nr. 30.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top