Bėgikai tradiciškai stabtelėjo Širvintų rajone

Bėgimo entuziastus sutiko ir pasveikino Savivaldybės merės patarėja Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė, Širvintų sporto centro vadovė Alina Zapolskienė, X šaulių kuopos vadas Leonas Vaicekauskas, šaulys Rimantas Kadžys, jaunieji šauliai, Sporto centro treneriai bei visas būrys auklėtinių, kurie bėgikus palydėjo iki Ukmergės rajono ribos.

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas ir šio bėgimo organizatorius Vidmantas Dobrovolskas džiaugėsi, kad šiemet prie Lietuvos bėgikų prisijungė ir 4 latviai bei pirmajį kartą – bėgikas iš Estijos. Šis bėgimas išskirtinis ir tuo, kad jame dalyvauja neįgalieji. O su trijų Baltijos šalių vėliavomis keliauja ir Baltarusijos vėliava, išreiškiant palaikymą už laisvę ir demokratiją kovojantiems kaimynams.

„Baltijos kelio“ bėgimo organizatoriams bei dalyviams įteikti simboliniai Širvintų rajono savivaldybės ženkliukai, lauknešėlis su mineraliniu vandeniu bei gardumynais bėgikams atsigaivinti bei pasistiprinti. Na o organizatoriai savo ruožtu įteikė simbolinius medalius bei marškinėlius ir pakvietė širvintiškius kitąmet prisijungti prie jubiliejinio 30-ojo bėgimo.

Užs. Nr. 94.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top