Socialiniuose tinkluose paraginta saugotis vieno asmens

Kiekvieną kartą vykstantys rinkimai atneša kokių nors siurprizų. Pamenate, 2011 metais vykusius rinkimus, kai paaiškėjo, jog Naujosios sąjungos (socialliberalų) sąraše į rajono tarybą kandidatuoja tuo metu populiarumo vaisiais dar mėgavęsis „Patrulių“ grupės narys Milgedas Aleksandravičius, kuriam Širvintų rajonas – tikrieji namai. Bagaslaviškyje mokyklą baigęs ir į plačiuosius vandenis išplaukęs draugų vadinamas Milgis panoro gyvenimą gimtinėje pakelti į aukštesnį lygį, tačiau pervertino savo galimybes. Likus kelioms savaitėms iki rinkimų VRK Milgedą Aleksandravičių išbraukė iš Naujosios sąjungos (socialliberalų) rinkimų sąrašo, nes paaiškėjo, kad dar nėra iki galo įvykdyta teismo jam skirtoji bausmė. Savo anketoje kandidatas apie tai nesąžiningai nutylėjo.

Jau tada Milgedo Aleksandravičiaus istorija pasėjo sėklą, kuri gerai sudygo šįmet. 2011 metais Naujosios sąjungos (socialliberalų) netrikdė, kad jų reklamuojamas kandidatas Milgedas Aleksandravičius Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų buvo sulaikytas įtarus dėl turto prievartavimo ir teismo skirtąją bausmę atliko Lukiškėse. Tada buvo cituojami spectarnybų užfiksuoti „patrulio“ žodžiai: „Aš jį palaidosiu. Tiesiog žmogus kažkur prapuls…“

Dar anksčiau Milgedas Aleksandravičius buvo viešai įtartas su visureigiu užklimpęs Baltijos jūros pakrantėje ir užpuolęs tai įamžinti ketinusį žurnalistą, kuris „patrulį“ apkaltino bandžius jį pasmaugti.

Ir tai nebuvo vieninteliai skandalai, į kuriuos įsipainiojo „žvaigždė“: 2010-ųjų pavasarį jam Vilniuje buvo surašyti protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, vairavimą neblaiviam ir pasipriešinimą policijos pareigūnui.

Na o pasibaigus 2011 metų rinkimams Milgedas Aleksandravičius atsidūrė areštinėje. Kaip tada buvo pranešta, jis pats atėjo į policiją, kur buvo sulaikytas dviems paroms, o paskui teismas leido jį suimti mėnesiui už jau minėtą pasipriešinimą policijai. Kadangi tos bylos tyrimas užsitęsė, „patrulis“ šaukiamas į policiją neatvykdavo, vengė pareigūnų, pastarųjų kantrybė trūko ir Vilniaus apylinkės prokuratūra kreipėsi į teismą. Šis 2011 metų vasario 3 dieną, likus mažiau nei mėnesiui iki rinkimų, už akių sankcionavo įtariamojo suėmimą. Buvo paskelbta oficiali Milgedo Aleksandravičiaus paieška. Būdamas ieškomas policijos, Milgedas Aleksandravičius ne tik sugebėjo kandidatuoti rinkimuose į Širvintų tarybą, bet ir prieš rinkimus policijos panosėje laisvai važinėjosi po rajoną, agitavo už jį priglaudusią partiją.

Ir tik paskui paaiškėjo, kokie aplaidūs buvo sostinės policininkai. Širvintiškiams nebūtų buvę jokio vargo sulaikyti mūsų rajone gyvenamąją vietą deklaravusį Milgedą, tačiau jie nieko nežinojo apie paiešką. Vilniečiai, paskelbę paiešką ir sudarę paieškos planą, apie tai neinformavo Širvintų rajono policijos komisariato. Kaip tada rašėme, „siūlo galas pasirodė netikėtai: po rinkimų gavę Milgedo Aleksandravičiaus skundą dėl Živilės Pinskuvienės galimai daromų pažeidimų, įvykį tiriantys pareigūnai, norėdami jį apklausti, duomenų bazėse ėmė ieškoti kontaktų duomenų ir atkreipė dėmesį, kad šis asmuo yra … ieškomas.“

Policijai su juo susisiekus, Milgedas dar bandė gudrauti: vietoj savęs atsiuntė kitą asmenį, kuris pristatė neva pažeidimo faktus fiksuojančias nuotraukas. Ir tik dar kartą, kai pareigūnai vėl telefonu susisiekė su Milgedu Aleksandravičiumi ir pareikalavo prisistatyti į policiją, šis pasirodė Vilniaus 3-iajame policijos komisariate, kur ir buvo sulaikytas.

Išlindo ir Vyriausiosios rinkimų komisijos aplaidumas. Net pašalinus jį iš sąrašo, Milgedui buvo išduotas rinkimų stebėtojo pažymėjimas, taigi užuot tupėjęs už grotų, „patrulis“ laisvai važinėjosi po rajoną.

Prieš šiuos rinkimus Milgedas Aleksandravičius vėl lyg kometa švystelėjo politinėje Širvintų padangėje. Šįkart teistą Milgį priglaudė irgi teisto Alfredo Astiko vadovaujamas Darbo partijos skyrius, tapęs kone priebėga ne vienam teistam veikėjui, netikėtai savyje atradusiam politiko gyslelę. Šie rinkimai šunybių Milgiui beveik neiškrėtė, jis su gyvenimo drauge startavo, nors sąraše ir nukrito keliom pozicijom: vieną reitingavo 70, kitą – 26 rinkėjai.

Net rinkimų dieną Milgedas Aleksandravičius liko ištikimas sau. Kaip skelbėme, kovo 3-iąją „Širvintų kraštą“ pasiekė gyventojų signalas, kad policija sustabdė transporto priemonę, kurią neturėdamas teisės vairavo Darbo partijos kandidatas į Širvintų rajono tarybą Milgedas Aleksandravičius. Kaip tada redakcijai patvirtino Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, toks faktas užfiksuotas Bagaslaviškyje. Pasak pareigūno, mūsų minimas asmuo buvo nušalintas nuo vairavimo, kadangi neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės.

Rinkimai baigėsi prieš pusantro mėnesio, kitą savaitę prisieks naujoji Taryba, o Milgedo vardas ir toliau skamba. Socialiniuose tinkluose yra tokia sukurta grupė, pavadinta „Nepatikimi asmenys“. Joje žmonės viešina duomenis apie asmenis, nuo kurių buvo nukentėję, kurie apgavo ir pan. Taigi šioje grupėje buvo paviešinta ir paraginta saugotis Milgedo Aleksandravičiaus, kuris atseit skolinasi pinigų ir dingsta. Net paskelbta jo nuotrauka.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (1 įvert.)

5 Atsakymai į “Socialiniuose tinkluose paraginta saugotis vieno asmens”

 1. kaimynas parašė:

  oooo pagaliau islindo ir kazkas nepabijojo paviesinti

 2. bambuca parašė:

  girdejau jau parduotuve i slola nebeduoda jam….

 3. Rasa parašė:

  juk cia etatinis veikejas, nieko naujo neparaset

 4. Zosė parašė:

  O tai kur straipsnio kūrėjo pavardė? Labai jau pulsuoja neapykanta Milgedui…

 5. hm parašė:

  keista, kad tik dabar, gi visi pazista, zino…..

Comments are closed.

scroll to top