Savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė – mokslų daktarė

Širvintų rajono savivaldybėje – istorinis įvykis.

Birželio 21 d. į savo pagrindinę darbovietę įžengė, o Savivaldybės darbuotojai džiaugsmingai pasitiko nebe Janiną, Janinutę, kaip daugelis įpratę vadinti, ir net nebe tik vicemerę, bet gamtos mokslų, ekologijos ir aplinkotyros srities mokslų daktarę Janiną Pažusienę.

Ne veltui viena iš pasirinktų gyvenimo kredo Janina įvardina Konfucijaus mintį: „Tai, ką sunku padaryti, reikia daryti su didžiausiu atkaklumu.“

Birželio 18 dieną, vicemerė padėjo ne tašką, bet šauktuką ir savo asmenybės tobulėjimo, ir profesinės karjeros kelyje, ir Širvintų rajono politikoje, apgynusi daktaro disertaciją „Baltijos jūros Gotlando baseino genotoksiškumo ir citotoksiškumo dėsningumų tyrimai žuvų kraujo eritrocituose bei aplinkos genotoksiškumo rizikos nustatymas“.

Iki šiol Širvintos neturėjo nė vieno politiko, įgijusio daktaro mokslinį laipsnį.

„Ką reiškia būti jauna, gražia moterimi, vos pasiekus trisdešimt, sukūrus šeimą, dirbti tikrai intensyvų darbą Savivaldybėje ir kartu rasti laiko kruopščiam, atsakingam, tiksliam moksliniam tiriamajam darbui? Ką reiškia ankstų rytą, kai visi dar miega, atostogų metu, savaitgalį važiuoti į Vilnių į Gamtos mokslų instituto laboratoriją, o kitą laiką sugebėti paskirstyti šeimai, namams, sau? Į tai gali atsakyti tik Janina Pažusienė, ant kurios kabineto durų nuo šiandien kabos užrašas – daktarė Janina Pažusienė. Todėl ši diena – tai ir mūsų visų šventė, kurios nuotaikai išreikšti maža net pačių garsiausių aplodismentų,“ – savo pavaduotoją sveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 73.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+