Darbai, telkiantys bendrystei ir mirusiųjų atminimui

Širvintų seniūnijos Viesų kaimo kapinaičių koplytėlės būklė jau kurį laiką vis prastėjo.

Sienomis tekantis lietaus vanduo, plaunamas gruntas, yrantys pamatai kėlė pavojų ne tik statinio stabilumui, bet ir kapines lankančių čia palaidotų mirusiųjų artimiesiems.

Ką daryti? Žinoma, reikia tvarkyti.

Aptarus reikalingus darbus su Širvintų seniūne Rima Jasevičiene, buvo skirta Savivaldybės lėšų.

Tačiau labai džiugu, kad medžiagų koplytėlės remontui dovanojo net trys Širvintų rajono įmonės: UAB „Ježvitas“, UAB „Širvintų mediena“, UAB „Promasta“. UAB „ Alnitransa“ gelbėjo atliekant darbus.

Buvo atlikti apskardinimo darbai, įrengti lietvamzdžiai, pakeistos vėjalentės, atlikti pamatų sutvirtinimo, betonavimo darbai, perdažytos koplytėlės kolonos.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su tarybos nariu Alfonsu Romu Maršalka įteikė padėkas įmonių, geranoriškai prisidėjusių prie šių darbų, vadovams: UAB „Ježvitas“ savininkams Vidai ir Vytautui Matuliams, UAB „Širvintų mediena“ direktoriui Aidui Čiakui, UAB „Promasta“ vadovams Pauliui Mirijauskui ir Justinui Inčiūrai, UAB „Alnitransa“ vadovams Nijolei ir Algirdui Didžiokams.

„Jūsų geradarystė yra gražus pavyzdys puoselėjant mirusiųjų atminimą ir telkiant bendruomenę visuomeninei veiklai!“ – dėkodama tarė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merė Živilė Pinskuvienė taip pat dėkojo Širvintų seniūnei Rimai Jasevičienei už darbų organizavimą, bendruomeniškumo bei bendradarbiavimo su verslu skatinimą.

Užs. Nr. 114.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Darbai, telkiantys bendrystei ir mirusiųjų atminimui"

  1. Anonimas parašė:

    labai jautru ir labai gerai padaryta

Comments are closed.

scroll to top
+