„Baltic Filter“ dovana rajono medikams

Širvintų rajone veikianti viena iš stipriausių verslo įmonių UAB „Baltic Filter“, neseniai įdiegusi naują gamybos liniją ir pradėjusi gaminti sertifikuotus FFP2 respiratorius, nepamiršo ir rajono medikų.

Šiandien įmonės vadovas Eidminas Kasparevičius ir gamybos vadovas Simas Buinickas Širvintų ligoninės direktoriaus pareigas einančiam gydytojui Dainiui Bučui perdavė didžiulę siuntą – net 1000 vnt. respiratorių, kurie bus išdalinti ne tik ligoninės medicinos personalui, bet ir poliklinikos odontologams.

Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė padėkojo verslininkams už parodytą dėmesį ir socialinį jautrumą: „Pandemija, sukausčiusi Lietuvą, trunka jau daugiau nei metus. Medikai yra tie žmonės, kurie kasdien dirba didžiausios grėsmės sąlygomis. Todėl toks verslo gestas jaudina ir džiugina. Nes suvokimas, kad nesi vienas lauke karys, o visi kartu dirbame susitelkę, yra labai svarbus,“ – sakė ji.

UAB „Baltic Filter“, paleidusi naują Vokietijos gamintojo Rotection Engineering GmbH apsauginių veido kaukių FFP2, sertifikuotų pagal EN149:2001+ A1:2009, gamybos liniją, yra pasirengusi aprūpinti ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bei užsienio rinką.

Užs. Nr. 49.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+