Konkursas „Saugus eismas kelyje 2021“

Siekdama išvengti nelaimingų įvykių keliuose, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos jau vienuoliktus metus iš eilės organizuoja švietėjiškus saugaus eismo bendruomenėse konkursus, kurių dėka išradingai ir įdomiai vykdomi edukaciniai renginiai bei kitokios pažintinės veiklos.

Šiais metais paskelbtame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.“ dalyvauja asociacijos Musninkų socialinės iniciatyvos (MUSI) įsteigtas Musninkų vaikų dienos centras „Aitvarai“. Jis vykdo projektą „Saugus eismas kelyje 2021“.

„Mano tikslas dalyvaujant šiame projekte buvo vienu šūviu nušauti tris zuikius, – teigia dienos centro „Aitvarai“ socialinė darbuotoja Judita Korsakienė. – Dalyvavimo projekte idėja buvo ne tik išmokyti saugaus elgesio gatvėje mūsų dienos centro vaikus, bet ir šviesti kitų rajono dienos centrų lankytojus. Pagal numatytą planą jau buvo organizuoti draugiški susitikimai Vileikiškių dienos centre „Lašelis“, Širvintų vaikų dienos centre bei Bagaslaviškio dienos centre. Jų metu bendraamžius mokė patys vaikai. Keturi dienos centro „Aitvarai“ paaugliai atsakingai ruošė užduotis ir pakaitomis dalyvavo pristatant Kelių eismo taisykles. Mokė kelio ženklų, perdavė pėstiesiems reikalingas saugaus eismo žinias: kaip teisingai išsiruošti į gatvę sutemus, supažindino su reikalavimais dviratininkams. Po to buvo organizuojamos viktorinos, kur kiekviena komanda stengėsi kuo geriau atlikti užduotis ir ne tik teoriškai, bet ir praktiškai įtvirtinti įgytas žinias“.

Dienos centro „Aitvarai“ vaikai dalyvavo Automobilių ir kelių direkcijos organizuotame piešinių konkurse saugaus eismo tema.

Rudenį numatyta edukacinė ekskursija į Kelių direkcijos mokomąją klasę.

VDC „Aitvarai“ informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+