Atsidaro Kalėdinių angelų dirbtuvės

Angelas – tai gerumas, globa, atjauta, besipildančios svajonės. O visą gruodį, iki pat šv. Kalėdų, širvintiškiai siekia popierinių angelų Lietuvos rekordo.

šv. Kalėdų stebuklą kurti drauge kviečia Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė:

„Kviečiu visus širvintiškius, šeimas, vaikus, senjorus – sukurti savo angelą ir prisidėti prie siekiamo rekordo. Tegul kiekvieno iš mūsų rankų šiluma tampa Kalėdų gerumo žinia ir vienybės išraiška! Savo pagamintą angelą tereikia atnešti į Širvintų kultūros centrą, kur jis drauge su kitais sukurs nuostabų grožį ir galbūt taps rekordo dalimi!“

Džiaugiamės ir dėkojame: pirmieji Angelų gaminimo dirbtuvių dalyviai – Širvintų pradinės mokyklos 3 A klasės mokiniai ir mokytoja Daiva Sakalauskienė.

Kviečiame visus gaminti Angelus ir siekti Lietuvos rekordo! Gaminti angelus galite namuose, įstaigose ir visur, kur tik įmanoma juos gaminti. Na, o gruodžio 15 d. 18 val. kviečiame į dirbtuves Širvintų kultūros centre.

Organizatorių inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 16 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Atsidaro Kalėdinių angelų dirbtuvės"

  1. ALDONA parašė:

    Kodėl Širvintose turi būti, kad turi būti rekordai? Nuo pirmos vietos žmonėms stogas pavažiuoja. Pradėkime gyventi sąžiningai, žmoniškai, normaliai. Gali niekas nepastebėti, kad mes esame, bet mes iš tikrųjų gyvename laimingi, mylimi, darbštūs. Nors nesvarbu, kad namuose nėra vandens, kanalizacijos, kad mums sunku, bet mes žinome, kad kol patys nepadarysime mums niekas nepadės.

Comments are closed.

scroll to top