Sprendimai dėl darželio vietų didinimo, kitų miesto ugdymo įstaigų pertvarkos klausimų nukeliami neribotam laikui!

Trečiadienį Savivaldybė sulaukė Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininko nutarties, kuria nuspręsta Širvintų r. savivaldybės tarybos pateiktą atskirąjį skundą dėl Vilniaus apygardos administracinio teismo 2021 m. birželio 22 d. nutarties, kuria buvo pritaikyta reikalavimo užtikrinimo priemonė – sustabdytas Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 28 d. sprendimo dėl Širvintų miesto mokyklų reorganizavimo galiojimas ir uždrausta atlikti jame nurodytus veiksmus iki teismo sprendimo šioje byloje įsiteisėjimo dienos, nagrinėti 2021 m. rugsėjo 1 d.

„Tikėjomės, kad atskirąjį skundą teismas išnagrinės bent jau iki rugpjūčio. Juk miesto mokyklų reorganizacija – aktualus klausimas daugybei žmonių. Kasdien sulaukiu jaunų žmonių skambučių, žinučių su klausimais – o gal atsiras daugiau vietų darželyje? Deja, bet biurokratinis aparatas ir teismo procesų terminai į šiuos klausimus atsakyti neleidžia. O teismas nagrinėti skundą pasirinko labai simbolinę datą – rugsėjo 1-ąją. Tik į šventę visi eisime nežinomybėje,“ – teismo nutartį komentuoja Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 87.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

5 Atsakymai į “Sprendimai dėl darželio vietų didinimo, kitų miesto ugdymo įstaigų pertvarkos klausimų nukeliami neribotam laikui!”

 1. paskutinei parašė:

  Meniškumas yra tam tikras talentas, leidžiantis žmogui persikūnyti, jei tai yra naudinga.

 2. birute parašė:

  Niekas nepermuš jau esamos šventosios, mūsų puikios merės.

 3. pries tai rasiusiai parašė:

  Toks vaizdas, kad Širvintos tures naują šventaja.

 4. liudna parašė:

  Paskaiciau siuo klausimu šmeižykloje, tai visai i pievas nusikomentuota 🙁

 5. as parašė:

  Tokia diena parinkta tik ant pajuokos. Galejo bent savaite anksciau viska nuspresti ir butu baigta. Pasityciojimas ir viskas.

Comments are closed.

scroll to top
+