Nuo rugsėjo mieste veiklą pradės ŠIRVINTŲ GIMNAZIJA

Nuo rugsėjo 1 d. veiklą pradėsianti iš trijų Širvintų miesto mokyklų sujungta bendra ugdymo įstaiga vadinsis Širvintų gimnazija.

Balandžio 12 d. baigėsi trečiasis pavadinimo rinkimo etapas.

Atkreipiame dėmesį, kad atsakingiems, su interneto svetainės sistema dirbantiems specialistams peržiūrėjus balsavimo duomenis paaiškėjo, jog iš pavienių IP adresų buvo daug kartų balsuota už tam tikrą pavadinimą. Balsai iš pasikartojančių IP buvo anuliuoti.

Pagal unikalius IP adresus balsavimo rezultatai yra tokie:

1 vieta – 396 balsai – Širvintų gimnazija
2 vieta – 315 balsų – Širvintų didžioji Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija
3 vieta – 18 balsų – Širvintų Roberto Antinio gimnazija.

Dėkojame visiems siūliusiems pavadinimus, aktyviai balsavusiems. Trijų, patekusių į paskutinį etapą ir sulaukusių daugiausiai palaikymo, pavadinimų autoriams bus įteiktos simbolinės Savivaldybės dovanos.

Užs. Nr. 35.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

9 Atsakymai į “Nuo rugsėjo mieste veiklą pradės ŠIRVINTŲ GIMNAZIJA”

 1. va taip parašė:

  „Pedagogikos strategų pasirinktas kelias ugdo inkščiančią, dejuojančią ir verkšlenančią kartą, „ištižėlių kartą“. Psichologiškai pažeidžiama, silpna, negalinti pakelti net minimalių išbandymų jaunuomenė labai greitai palūžta. Anksčiau ar vėliau vaikai turės suprasti, jog jie tėra vidutinybės, t. y. tokie patys, kaip ir didžioji dalis kitų. Perdėta mokinių globa, neadekvatus jų asmenybės ir teisių sureikšminimas kuria aplinką, kurioje tarpsta egoistiški, tingūs ir įžūlūs vartotojai, ateinantys į aukštąsias mokyklas, kuriose, nesugebėdami rimtai dirbti, kelia tokius pačius reikalavimus ir visai aukštojo mokslo sistemai. „Mokymo(si)“ migla vis labiau apima mūsų šalį ir tampa rimta grėsme valstybei, nes po truputį valdymo struktūrose įsigali kompetencijos ir kvalifikacijos stokojantys žmonės. Tai yra didesnis pavojus valstybei nei išorinės grėsmės“.

 2. mama parašė:

  Bus labai grazi mokykla.

 3. kanstancija parašė:

  Nuotolinis mokymas yra absurdų absurdas, kuris neveikia – blogėja vaikų regėjimas, laikysena, prastėja žinios. Laikas visiems atsigręžti į vaikų poreikius, nes vaikai mūsų ateitis. Jau geriau uždaryti prekybos centrai ir barai nei uždarytos mokyklos. Turime aiškiai parodyti kad švietimas yra PRIORiTETAS.

 4. atsakome parašė:

  Balsavimo rezultatai daugelį tenkina.

 5. Dainius Graužinis parašė:

  Tai labai gerai, bet juk nežinote kaip pasielgė likę balsavusieji.
  Rimtiems balsavimams tokio tipo apklausos netinka, nes lengva suklastoti, kai rezultatai yra apylygiai.

 6. atsakome parašė:

  Nežinome, nes tokiais nešvarumais neužsiimame. Galbūt šmeižėjai tik tuo užsiima, kad išvengtų atsakomybės.

 7. Dainius Graužinis parašė:

  O ar žinote, kad vienas žmogus gali prisijungti su 100 skirtingų IP , jei tik to labai panorės ir tuo užsiims?

 8. moni van de rute parašė:

  Labai tinkamas pavadinimas. Paprastas ir labai suprantamas. Nebus vaikams vargo užsirašinėjant ant sąsiuvinių. Ir labai gerai, kad įskaitė tik su 1 IP, nes buvo raginimų balsuoti specialiai už nesąmoningą pavadinimą. Gerai, kad atstatyta tiesa. Lauksime gimnazijos veiklos pradžios.

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Man šis pavadinimas (Širvintų gimnazija) labiau patinka nei griozdiškas pavadinimas su niekam nežinomo asmens ilga pavarde. Bet ir vėl… Net pavadinimo be skandalų išsirinkti nesugebame. Jeigu iškilo tokia dviprasmiškumo problema, balsavimą be jokių dviprasmybių galima buvo atlikti per Tamo.

  Šeimos prie interneto jungiasi dažniausiai per mašrutizatorių, o tai reiškia su tuo pačiu IP adresu. Tai jei šeimoje yra 5 asmenys (3 mokiniai), taip gainasi, kad užskaitomas tik 1 balsas. Jei IP numetimo praktika būtų buvusi naudojama ir kituose balsavimuose, tai dar pateisinti galima būtų, bet negirdėjau, kad taip būtų buvę anksčiau daroma

Comments are closed.

scroll to top
+