Išeitis visada yra!

Liaudies išmintis sako, kad kai Dievas uždaro duris, atidaro langą. Vadinasi, išeitis – visada yra. Mūsų išeitis ir mūsų ateitis – jauni, išsilavinę, supratingi ir empatiški žmonės.

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pateikė jautrų pavyzdį apie pasiaukojantį medikų darbą.

„Problemą, su kuria šiuo sunkiu laikotarpiu susiduria visa Lietuva, išgyvena ir mūsų Širvintų rajonas. Vis augantys COVID-19 užsikrėtimų skaičius retina ir sveikatos įstaigų personalo gretas. Širvintų ligoninės padėtis sunki jau kurį laiką. Kad paslaugos būtų užtikrintos, žmonės susitelkę, neskaičiuodami darbo valandų pluša visi. Tačiau sergančių darbuotojų skaičius auga, yra ir koronavirusu užsikrėtusių pacientų slaugos skyriuje. Reikalavimai griežti, izoliacijos laikotarpiai ilgi. Ligoninės personalo pas mus, kaip ir visoje Lietuvoje, šiuo laikotarpiu trūksta. Tad jau pasitelkiami ir savanoriai studentai.

Šiandien pagelbėti Širvintų ligoninei, jos medikams bei gydomiems pacientams į Širvintas atvyko trys jaunuoliai. 6 kurso medicinos studentai: Rūtenis Badikonis, Lukas Kevličius ir Mantas Balčytis.

Nebijantys jokių iššūkių. Norintys padėti ir pasisemti jiems reikalingos praktikos pandemijos akivaizdoje.

Kartu su ligoninės kolektyvu džiaugiuosi ir tariu nuoširdų AČIŪ. Už tai, kad į pagalbos prašymą atsiliepė iš karto. Kad nepabijojo palikti miestą ir atvykti į rajoninę ligoninę. Už tai, kad yra pasiryžę padėti ir tai, kad šių jaunų žmonių akys dega noru veikti.

AČIŪ visam ligoninės kolektyvui už susitelkimą vardan mūsų žmonių sveikatos.

Mielas Rūteni, labai ačiū už pažintį ir parodytą savanorystės iniciatyvumą,“ – parašė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 184.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Išeitis visada yra!"

  1. Dainius Graužinis parašė:

    „Ačiū“ neužtenka. Didinkinkite ligoninės finansavimą.
    Širvintų ligoninės darbuotojų atlyginimų mediana 595 eurai į rankas (1002 eurai ant popieriaus). Negėda savivaldybei?
    Tai kas už tokį atlyginimą eis čia dirbti?

    Ištaško savivaldybės biudžetą glamūriniams blizgučiams, o rimtiems dalykams pinigų nebelieka. Širvintų medikų, mokytojų, savivaldybės darbuotojų atlyginimai mažesni nei aplinkinių rajonų, jau nekalbant, apie šalies atlyginimų vidurkį – 1455 eurų ant popieriaus

Comments are closed.

scroll to top
+