Nuo 2024 m. sausio 1 d. „Širvintų šiluma“ atsisako popierinių sąskaitų

UAB „Širvintų šiluma“ informuoja, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. vartotojams nebeteiks popierinių mokėjimo pranešimų.

„Priimti tokį sprendimą pastūmėjo gerųjų pavyzdžių praktika ir judėjimas tvarumo link“, – sakė UAB „Širvintų šiluma“ vadovė Liudmila Braškienė pridurdama, kad tokiu būdu informacija sklandžiau pasieks adresatą, kadangi teikiant popierinius mokėjimo pranešimus tą ne visada pavykdavo padaryti.

Mokėjimo pranešimai už suteiktas paslaugas bus teikiami el. paštu, SMS žinute ir UAB „Širvintų šiluma“ klientų e-savitarnos svetainėje, todėl labai svarbu atnaujinti savo kontaktinius duomenis.

Kviečiame registruotis UAB „Širvintų šiluma“ klientų e-savitarnoje adresu: https://savitarna.sirvintusiluma.lt/account/login.

Apmokėti sąskaitas, kaip ir iki šiol, bus galima internetu. Taip pat bus pasitelkta nauja priemonė – kliento kortelė, kuria bus galima naudotis apmokant sąskaitas prekybos centro „Maxima“ kasose bei „Perlas“ terminaluose. Tai ypač aktualu tiems, kurie nesinaudoja elektroninėmis paslaugomis, pvz. senyvo amžiaus žmonės.

Jei vis dėlto žmogui dėl kokių nors priežasčių būtinai reikės popierinio mokėjimo pranešimo, jį nemokamai atspausdins UAB „Širvintų šiluma“, tačiau apie tokį poreikį būtina informuoti iš anksto.  Kontaktinis tel. +370 382 51831; +370 382 51591,  el. p. siluma@sirvintusiluma.lt.

Užs. Nr. 180.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)

3 Atsakymai į “Nuo 2024 m. sausio 1 d. „Širvintų šiluma“ atsisako popierinių sąskaitų”

 1. agus aga oho parašė:

  Visus mokescius prikabina centrine valdzia ir mes visi gerai zinome kieno ji yra. Gerai kad pas mus ji nera populiari ir nerenkami jos liaupsintojai. Tiesa daug ju pravalyta buvo, bet vis dar yra ir netgi valdymo organuose.

 2. Liole parašė:

  Svarbiausia mokesciai visiems ir gyviems ir už mirusius,
  Svarbiausia visus “ pakabinti“, ant mokesčių kabliuko ir išmokyti nemokytus interneto platybių gudrybės,nes kitaip biudžetas bus tuščias ,ir bus bėda ,jei premijos nebus išmokėtos prieš Kalėdas.

 3. Levonora parašė:

  Popierių reikia taupyti. Šiais laikais žmonės mobilūs, mažai popieriukais naudojasi ir po paštus vaikšto. Kurie kompiuterių neturi, tai už juos vaikai seniai mokesčius moka.

Comments are closed.

scroll to top