Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai iškilmingai pasitiko 2023–2024 mokslo metus

Išvykos dalyviai Pakruojo dvare.

Meno mokyklos Neformaliojo švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai buvo sukviesti į TAU 2023–2024 mokslo metų atidarymą.

TAU mokslo metų atidaryme senjorus sveikino Širvintų rajono mero pavaduotoja Laima Versekėnaitė, Širvintų rajono savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė, kurios perdavė šiltus rajono merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus ir saldžią dovaną.

Šventės dalyviams koncertavo Meno mokyklos mokiniai Kornelijus Šerkšnas (mokytojas Justinas Brūzga) ir Karolis Vaitkūnas (mokytoja Elžbieta Lazauskytė). Muzikinius sveikinimus senjorams siuntė mokytojas Valdas Povilaitis ir koncertmeisteris Gintaras Pauliukonis.

Renginyje Meno mokyklos metodininkė (TAU kuratorė) Joalita Mackonienė pristatė TAU veiklas, kurios vykdytos iki mokslo metų atidarymo rugsėjo-spalio mėnesiais.

Prie J. Tumo Vaižganto ąžuolo.

„Išvykos buvo turiningos, kupinos įdomių patirčių ir nepamirštamų įspūdžių“ – sakė Joalita Mackonienė užbaigdama pristatymą.

„Trečiojo amžiaus universitetas – tai pažangi mokymosi ir bendravimo aplinka vyresnio amžiaus žmonėms. Tai galimybė susitikti, pažinti, išmokti ir pajausti reikalingumo svarbą“, – teigia direktorė Daiva Vinciūnienė.

Meno mokyklos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 27 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top