Ką daryti, jei sugedo namų raktas arba jį pametėte?

Durys yra vienas iš saugos elementų, kurį turime namuose. Jos mus saugo ne tik nuo šalčio, drėgmės, bet ir nuo nenorimų vagių ar kitų asmenų apsilankymo. Dažniausiai žmonės renkasi šarvuotas duris savo namų saugumui, bet jos kartais gali ir nuvilti, nes nėra nieko amžino ir durys gali užsitrenkti arba galite netyčia pamesti raktą. Namo ar buto durų užtrenkimas yra viena iš dažniausių avarinių durų atidarymo priežasčių, puikiai žinoma, kokį stresą gali sukelti ši nemaloni situacija. Namuose likę nepilnamečiai, viryklės ar vertybės daug kam kelia nerimą, tačiau nereikia elgtis skubotai. Atsitikus tokiai nelaimei, geriausia yra kreiptis į specialistus, kurie greitai ir tikslingai atliks savo darbą. Vieni iš jų yra „Ozo serviso“ specialistai.

Raktų gamyba Vilniuje, „Ozo Servise“, tai paslaugos visoms gyvenimo situacijoms. Dažnai pametame raktus: pametame juos išlipę iš automobilio, įsidėję į kišenes ar rankines, įsidėję į nepažįstamas vietas arba jų visai nepastebėdami, rakto ašmenys taip pat sulūžta dažnai. Dažniausiai raktas sulūš dėl mikro įtrūkimų ar susidėvėjimo, todėl vienintelė išeitis yra pagaminti naują raktą. Tokiu atveju ekspertai rekomenduoja kreiptis į kvalifikuotą raktų gamintoją, kuris suteiks jums kokybiškas paslaugas, Jūsų naujo rakto gamybai.

Avarinis buto durų atrakinimas tikrai nėra pigi paslauga, dėl to patariama vengti šios procedūros. Kai durys užrakintos ir pamestas raktas, pirmiausia pabandykite jas atrakinti patys, galbūt spyna užrakinta silpniau, o gal tiesiog pavyks duris atrakinti senu, nenaudojamu raktu, kol atvažiuos meistras ir pakeis spyną. Kai kurie meistrai to nepadaro, jie tik pablogina situaciją, dėl to meistrus patartina rinktis atsakingai. Nekvalifikuotas personalas taip pat gali nepataisomai sugadinti brangias duris. Po šios situacijos laukia neišvengiamas konfliktas su kaimynais, iki tol brangiai draugystei gali kilti rimtas pavojus. Juk nedaugelis žmonių nori kompensuoti žalą, kurią patyrė dėl apgadintų durų. Jei prašote pagalbos, nepamirškite, jog sutinkate su visomis pasekmėmis: geromis ir blogomis.

Visas procesas priklauso nuo jūsų turimų durų tipo. Šarvuotos durys paprastai turi dvi spynas, kurių vienai reikalingas ilgesnis raktas, o rakto gale yra plokščia šaka. Paprastose namų duryse gali būti tik viena spyna, todėl raktą tokioms durims padaryti greitai ir pigu. Iš anksto saugokite savo raktus, visada pasijuskite saugūs padedami pagrindinių gamybos ekspertų ir nedelsdami užsisakykite atsarginių šeimos raktų rinkinį, kad turėtumėte atsarginius raktus, kad nereikėtų papildomai išlaidauti keičiant spyną. Atsarginis raktas gali apsaugoti nuo netikėtų situacijų, ypač kai turėtas pradėjo blogai veikti ar paprasčiausiai susirūpinome savo būsto saugumu. Tokiu būdu nesunku apsidrausti, jog visose nenumatytose situacijose turėtume progą pasinaudoti atsarginiu raktų komplektu, atrakinant savo namų duris. Būsto raktų gamyba reiškia neginčytiną naudą visiems šeimininkams, kurie turi tikslą patogiai ir saugiai atrakinti savo namų duris. Patyrę ir kompetentingi meistrai visada leis vėl pasijusti saugiai. Būsto raktų gamybos proceso metu pasitelkiamos vien pažangios technologijos, tad naudojamas atsarginis raktas tikrai nenuvils ilgą laiką.

Tiems, kurie bando viską planuoti iš anksto, visada yra gera žinia – bet kurio buto ar namo raktai bus paruošti per trumpą laiką, todėl daug laiko nebus sugaišta, o netikėtoms situacijoms galima apsidrausti. Meistrai, teikiantys tokio tipo raktus, per kelias minutes gali užbaigti aukštos kokybės ilgalaikių raktų gamybą. Patyręs raktų gamintojas pateikia tik originalų raktą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top