Dailiųjų apatinių priežiūra: ko nepamiršti?

Gundantis apatinis trikotažas – drabužiai, kuriuos smagu ir rinktis, pirkti, ir dėvėti. Tačiau atėjus metui juos paruošti kitam kartui, daugelį moterų apima neviltis. Kartais net po atsargaus skalbimo švelniu režimu tenka ištraukti formą ar net dydį praradusius apatinukus. Deja, tokie vilionėmis nė iš tolo nedvelkia. Vis dėlto išlaikyti puikią apatinio trikotažo būklę tikrai įmanoma. Tiesa, sėkmę užsitikrinti reikėtų dar prieš perkant.

Į ką atsižvelgti būtina?

Renkantis seksualų apatinį trikotažą, daugiausia laiko paskiriama svarstymams, kaip dailiai jis guls ant kūno, koks patogus ir viliojantis bus. Priežiūros ypatumai neretai visai neįvertinami, ypač, kai tokio pirkinio kaina nelabai didelė. Vis dėlto norint puikiu įvaizdžiu džiaugtis ne kartą ar du, į etiketes (ar prekės aprašymą, perkant internetu) reikėtų pažvelgti atidžiau. Taip jau prieš pirkdami žinosite, ar reikės nusiteikti skalbimui rankomis, ar bus galima taupyti laiką ir sumesti drabužėlius į skalbimo mašiną.

Skalbimas rankomis

Rankomis tenka skalbti didžiąją apatinio trikotažo dalį. Tačiau neverta išsigąsti: net žavingiausi, labiausiai intriguojantys bodžiai moterims nekels rūpesčių. Vadovautis galima tokia tvarka:

  • Pirmiausia reikia paruošti vandenį. Rinkitės drungną vandenį. Į jį įpilkite švelniems audiniams skirto skalbiklio. Neverta tirpinti ūkinio muilo ar panašių valymo priemonių – jos gali pažeisti audinį.
  • Jei ant apatinio trikotažo yra dėmių, pirmiausia jas atsargiai pašalinkite, apdirbkite skalbimo priemone atskirai.
  • Pamerkite tos pačios spalvos liemenėles, apatinukus, bodžius, peniuarus ar kitą turimą gundymo arsenalą į vandenį. Palikite mirkti maždaug 30 min.
  • Kruopščiai išskalaukite kiekvieną drabužėlį tol, kol nutekantis vanduo liks skaidrus.
  • Jokiu būdu negręžkite šių skalbinių – verčiau atsargiai nusunkite, nuspauskite. Itin delikačius drabužėlius galima nusausinti senu švariu rankšluosčiu.
  • Galiausiai – metas džiovinimui. Kad ir kas būtų nurodyta etiketėje, niekuomet nedžiaukite apatinio trikotažo ant gyvatuko ar vietoje, kurią kaitina tiesioginiai saulės spinduliai. Audinys gali ne tik išblukti, bet ir negražiai susitraukti.

Jei taip nurodyta etiketėje ir pastebimas poreikis, galima apatinius atsargiai išlyginti. Tiesa, geriausia tam naudoti lygintuvo garų funkciją.

Automatinis skalbimas

Jei etiketėje nurodyta, kad erotiškąjį drabužėlį galima skalbti automatiniu būdu, taip pat prireiks šiokių tokių atsargumo priemonių.

  • Kaip įprastai, derėtų rinktis mažesnį skalbinių kiekį – kitaip šie labiau susiglamžys, gerai neišsiskalaus, o gal net ir liks sugadinti per stiprios jėgos.
  • Atrūšiuokite panašios spalvos skalbinius, apatinį trikotažą būtinai dėkite į specialų tinklinį maišelį: jis apsaugos turinį nuo per didelės trinties, išsitampymo. Tam tikslui susekite visas sagteles, kokias tik įmanoma susegti.
  • Rinkitės švelniausią skalbimo režimą ir specialų, švelniems audiniams skirtą skalbiklį. Vandens temperatūra neturėtų siekti daugiau 30° C.
  • Jokiu būdu nedėkite išskalbtų drabužių į džiovyklę, taip pat nesirinkite stiprios gręžimo programos. Elkitės kaip su rankomis skalbiamais apatinukais – nusunkite vandenį ir padžiaukite ant pakabos ar pastatomos džiovyklės.

Daugumą seksualių drabužėlių tenka saugoti nuo cheminio (sauso) valymo. Taip pat retą kurį galima lyginti. Apie balinimą taip pat tenka pamiršti. Tačiau laikantis etiketėje nurodytų gairių, jaudintis dėl tokių dalykų teks negreitai. Tinkamai prižiūrimi apatinukai ir liemenėlės, peniuarai, kūno kojinės, bodžiai moterims leis atrodyti neatsispiriamai net ir kelis metus. Taigi, tereikia atidžiai pasirinkti savo miegamojo arsenalą ir skirti laiko jo priežiūrai. Pastaroji tikrai lengvai įveikiama, be to, juk šiek tiek padirbėti vardan aistra degančių vyro akių tikrai verta!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top