Širvintų sveikatos centre – naujas žingsnis kokybiškesnių paslaugų link

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kartu su Sveikatos centro direktoriumi doc. dr. Kęstučiu Štaru aptarė vykdomus ir planuojamus pokyčius, skirtus sveikatos priežiūros paslaugų kokybei bei prieinamumui gerinti.

Jau netrukus Širvintų rajono savivaldybės sveikatos centre pradės veikti modernus skaitmeninis rentgeno aparatas. Tai dar vienas svarbus žingsnis stiprinant sveikatos priežiūros paslaugas mūsų krašte, užtikrinant gyventojams galimybę reikalingus tyrimus atlikti greičiau, patogiau ir arčiau namų. Moderni įranga ne tik pagerins pacientų aptarnavimo kokybę, bet ir palengvins diagnostiką gydytojams bei padės tiksliau ir operatyviau priimti sprendimus dėl tolimesnio gydymo.

Tai publikacijos anonsas. Visą šį ir kitus straipsnius skaitykite laikraštyje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Naujienos iš interneto
scroll to top