Kiekvienas rajono gyventojas gali paremti Gelvonų sporto bazės renovaciją

Gelvonų moksleiviai dėkoja Kalėdų karavano organizatoriams.

Gelvonų moksleiviai dėkoja Kalėdų karavano organizatoriams.

Tryliktą kartą iš sostinės pajudėjęs ponios Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondo bei „Coca-Cola HBC Lietuva“ organizuojamas Kalėdų karavanas ir su juo atvykęs Kalėdų senis antradienį pradžiugino širvintiškius.

Gelvonų vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Žilvinas Žygė pasidžiaugė, kad šiųmetis Kalėdų karavano tikslas – Gelvonų mokyklos sporto bazės atnaujinimas. Prie to prisideda kiekvienas šalies gyventojas, nusipirkęs „Coca-Cola“ produkcijos, mat nuo kiekvieno nupirkto butelio gaiviųjų gėrimų keli centai keliaus į specialią sąskaitą.

Pasak mokytojo, tik nuo pirkėjų priklausys, kiek bus surinkta pinigų. Šįmet viena šalies mokyklų iš Kalėdų karavano gavo ar tik ne 30 tūkst. litų?

– Labai norėtume atnaujinti stadiono bėgimo takelius, – sakė Žilvinas Žygė. – Yra ir kitų sumanymų, tik jų kol kas neatskleisiu…

Padėkoti Kalėdų karavano organizatoriams į Širvintas atvyko apie 40 gelvoniškių su mokytojais ir direktore Ona Valančiene. Prie jų prisidėjo daug širvintiškių, kurie linksmai šoko ir dainavo pritardami grupės „Tele-Bim-Bam“ nariams ir jų vadovei Neringai Čereškevičienei. Susirinkusieji galėjo įlipti į Kalėdų karavano sunkvežimius, gauti dovanų ar jų palikti kitiems, mat Kalėdų karavano misija – paremti kaimo mokyklas bei vaikų globos namus suaukotomis lėšomis ir daiktais.
.
„Širvintų krašto“ informacija

[nggallery id=301]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top