Nematomas rašalas – iš citrinų

Buvo tylus žiemos vakaras, į lango stiklą galvą prasiskėlė keturios snaigės, ūbavo šiaurys… Staiga viskas nuščiuvo, snaigės, vėjas ir net patrakusi varna sužiuro pro „Alkano briedžio“ kavinės langą.

Ir tai nenuostabu, ten kovas pradėjo Širvintų „Auksinio proto“ gyvų žaidimų entuziastai. O žiūrėti tikrai buvo ką: gera nuotaika, puikus maistas, sportinis azartas ir daugybė puikių emocijų. Antradienį net citrinų skonis nesugadino KIETAI VIRTŲ komandos saldaus pergalės skonio, kurį intriguojamai pamalonino gautas intimito.lt prizas.

Het triką pasiekė ir DERMĖ, trečią kartą iš eilės laimėjusi antrąją vietą ir vėl gavusi UAB „Askovita“ prizą. O didžiausios pagarbos ir pasigėrėjimo pirmoje žaidimo pusėje kėlė KOVOTOJŲ žaidimas. Deja, jo pabaiga ne tokia vykusi, bet trečioji vieta ir organizatorių simpatijos nekėlė abejonių.

Trise žaidę RAUDONO VERŠIO žaidėjai užsitikrino „Unikos“ prizą ir ketvirtąją vietą. Jiems iki pat pabaigos į nugarą kvėpavusiems PRADINUKAMS kiek pritrūko, bet penktoji vieta – ne paskutinė. Na, o BOKŠTUI rokiruotė šį kartą nepavyko, tik tris narius turėjusi komanda užėmė paskutinę vietą, bet, tikimės, „Draustuko“ paguodos prizas jiems kiek pakėlė nuotaiką.

Komandos nenoriai skirstėsi namo, o organizatoriai galvoja, ar visi pabandys iš citrinų pasigaminti nematomo rašalo, mat visos komandos nežinojo klausimo apie citrinas atsakymo. Jos tiesiog gavo po citriną.

„Taip, čia rimti reikalai, o ne mūsų bandymai pramušti stiklą…“ – pagalvojo snaigės.

„Ū-ū-ū“, – joms pritarė šiaurys.

O varna? Ką varna? Ji patrakus…

Iki kito antradienio! Susidomėjote? Dar galite suburti savo komandą ir prisijungti prie „Auksinio proto“ kovų Širvintose. Registruotis galima internetu draustukas@gmail.com arba telefonu 8 614 52549.

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top