Pirmosios Širvintiškių kortelės – jau įteiktos, o nuolaidų jų turėtojams gausu

Širvintiškio kortelė? Taip! Ją jau galima ne tik pačiupinėti, bet ir pasinaudoti daugybe nuolaidų! Pigiau pavalgyti, pasidžiaugti baseino pramogomis, įsipilti kuro ar įsigyti įvairiausių reikalingų prekių!

Širvintas šią savaitę pasiekė pirmosios vardinės kortelės, dėl kurių prašymus Širvintų sporto centrui dar sausio mėnesio pradžioje suskubo pateikti daugiau nei pusšimtis širvintiškių! Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, įteikusi pirmąją kortelę Širvintų pradinės mokyklos mokytojai Liudai Bytautienei, džiaugėsi, kad kortelės turėtojams nuolaidų jau dabar siūlo net 23 verslo įmonės, el. parduotuvės, paslaugų teikėjai (Žr. lentelę).

„Startuojame su šauniu nuolaidų paketu ir, žinoma, labai kviečiame jungtis prie širvintiškiams draugiško verslo būrio ir kitus verslus, paslaugų teikėjus, prekybininkus, amatininkus!“ – sako Ž. Pinskuvienė.

Tiems, kurie jau sausį Širvintų sporto centrui pateikė prašymus gauti Širvintiškio kortelę, ją atsiimti bus galima Širvintų baseine, sulaukus el. laiško arba SMS žinutės.

Kaip gauti Širvintiškio kortelę?

Norėdami gauti kortelę, turite Širvintų sporto centrui pateikti užpildytą nustatytos formos prašymą. Vienkartinis kortelės išdavimo mokestis – 2 Eur. Prašymą galima pateikti asmeniškai atvykus į Širvintų sporto centrą arba elektroniniu būdu Širvintų sporto centro elektroninio pašto adresu sirvintusportas@gmail.com. Mokestį sumokėti galima Širvintų sporto centro kasoje arba banko pavedimu į Širvintų sporto centro banko sąskaitą.

Daugiau apie tai, kaip įsigyti Širvintiškio kortelę ar pasiūlyti nuolaidas rasite https://sirvintusportas.lt/paslaugos/sirvintiskio-kortele/

Užs. Nr. 10.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top