Policijos pašonėje – nepilnamečių išgertuvės

Kovo 25-27 dienos

Per šias dienas į Policijos komisariatą buvo pristatyti 9 asmenys.

Pirmadienį Vileikiškiuose girti pasirodė du Gelvonų seniūnijos gyventojai – 1983 metais gimęs M.V. ir 1995 metais gimęs E.K. Tai, galimas dalykas, susiję su tuo, kad pirmadienio popietę, apie 15.15 val., Vileikiškių kaime policija patikrino automobilį „Volkswagen Golf“ ir nustatė, kad jį neblaivus vairavo 1989 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas O.S. Tą pačią dieną Širvintose, Kalnalaukio gatvės 9-ojo namo koridoriuje, neblaivus pasirodė 1983 metais gimęs širvintiškis V.S.

Tą pačią dieną iš kaimynystėje įsikūrusio Vilniaus gatvės 41-ojo namo į Komisariatą buvo pristatyti bendrabučio rūsyje girtavę penki nepilnamečiai – širvintiškis, zibališkis, jauniūniškis ir dvi vilnietės.

Trečiadienį Širvintose, Plento gatvėje, girtas pasirodė 1950 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas E.A.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 16 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Trečiadienį policijai pranešta apie eismo įvykį Zosinos kaime: 19.20 val. Širvintų seniūnijos gyventoja L.L., gimusi 1955 metais, nesuvaldė automobilio „Toyota Land Cruiser“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Kovo 25 dieną policija užregistravo vilnietės D.C. pareiškimą, kad, išdaužus prieangio langą, buvo įsibrauta į jos sodybą Čiobiškio seniūnijoje ir iš namuose buvusios rankinės pagrobta 200 litų. Padaryta materialinė žala – 250 litų.

Antradienį Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintose, automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo išdaužtas automobilio galinis lango stiklas. Tądien policija gavo ir automobilio savininko širvintiškio V.B. pareiškimą. Jame nurodoma, kad patirtas 500 Lt nuostolis.

Kovo 26-ąją širvintiškis L.K. policijai pranešė, kad pavogtas jam priklausantis dviratis, kuris buvo paliktas prie parduotuvės, esančios Širvintose, Vilniaus gatvėje.

Trečiadienį Komisariate užregistruotas širvintiškio A.P.S. pareiškimas, kad įsibrauta į ūkinius pastatus Širvintų seniūnijoje. Pagrobti įvairūs daiktai. Žala – 315 litų.

Policija informuota ir apie konfliktus. Kovo 26 dieną užregistruotas Čiobiškio seniūnijos gyv. E.P. skundas dėl sūnaus E.P. netinkamo elgesio namuose. Tą pačią dieną užregistruotas ir Kernavės seniūnijos gyventojo J.K. skundas, kad tądien Jauniūnų seniūnijoje įvyko konfliktas su E.S.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Policijos pašonėje – nepilnamečių išgertuvės”

 1. to kam parašė:

  nieko ten neradau 🙁

 2. kam idomu parašė:

  Paskaitykite apie sirvintu policija Pareigunai.lt

 3. vydas parašė:

  Nesuprantu kam reikalingas tokiu laiku dviratis kai sniego iki keliu. Nebet vietoj lazdos.

 4. baisu parašė:

  na ir pazeidejus sienauja, turbut planas vykdomas

 5. Anonimas parašė:

  Bausti jos reika.

Comments are closed.

scroll to top