Gudrybė nepadėjo nuslėpti nusikaltimo

Nepilnametis apvogė savo paties butą.

Nepilnametis apvogė savo paties butą.

2013 m. kovo 7-ąją vieno daugiabučio Širvintų mieste gyventojas V.Š., grįžęs vakare į namus pastebėjo, kad iš buto dingę įvairių vertingų daiktų: televizorius, nešiojamasis kompiuteris, filmavimo kamera, automobilio dokumentai. Pasigedo ir dviejų butelių alkoholinių gėrimų.

Širvintų RPK pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės įsibraunant į patalpas. Po kelių dienų, kovo 12-ąją, į Širvintų rajono policijos komisariatą dėl vagystės iš buto kreipėsi to paties daugiabučio gyventoja. Atliekant tyrimą, Širvintų RPK Kriminalinės policijos skyriaus kriminalinės žvalgybos tyrėjams ėmė aiškėti nusikaltimo schema. Pasirodo, vagystę įvykdė kaimynystėje gyvenantis nepilnametis, į pagalbą pasitelkęs dar du savo draugus, taip pat nepilnamečius. Vogtus daiktus parsigabenę į vieno iš nepilnamečių rūsį, pergalę atšventė gerdami pavogtą alkoholį, o kitą dieną vogtas gėrybes pardavė. 

Policijai ėmus tirti vagystę, nepilnamečiai sunerimo, kad juos gali įtarti, tad sugalvojo „gudrų“ planą – nukentėjusiojo V.Š. name gyvenantis ir vagystę iš to buto įvykdęs nepilnametis apvogė savo paties butą, paimdamas motinai priklausančius pinigus (1000 Lt) ir neveikiantį kompiuterį. Deja, ši gudrybė vagišių neišgelbėjo. Nusikaltimas atskleistas, vogti ir jau spėti parduoti daiktai grąžinti nukentėjusiajam V.Š. Dalis iš nepilnamečio motinos pavogtų pinigų taip pat grąžinti nukentėjusiajai, o kitus sūnus sakosi išleidęs savo reikmėms.

Dėl šių įvykių dviejų nepilnamečių atžvilgiu atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Širvintų RPK informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Gudrybė nepadėjo nuslėpti nusikaltimo”

  1. nepilnametisSUGALVOJESciaVISKA parašė:

    Zjbs man sugalvojau viska 😀 Ir likau nenubaustas :DD

  2. nepilnametisAPVOGESciaVISKA parašė:

    Ziniasklaida yra bybiu tacke pisanti prota..

  3. vor v zakone parašė:

    netaip buvo debilai 😀

Comments are closed.

scroll to top