Keliuose – neblaivūs vairuotojai

Liepos 7-13 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai. Sulaikyti 4 asmenys.

Liepos 7 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k. 1970 metais gimusi moteris vietos gyventoja vairavo automobilį GRAN TOURER būdama neblaivi, kai nustatytas sunkus neblaivumo laipsnis. Moteris buvo sulaikyta.

Kitą dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Kabaldos k. 1986 metais gimęs širvintiškis vairavo automobilį FORD FOCUS būdamas neblaivus, kai mažesniu iš dviejų pūtimų nustatytas 2,08 prom. neblaivumas. Vyriškis buvo sulaikytas.

Liepos 11 d. užregistruotame tarnybiniame pranešime rašoma, jog Musninkų mstl. 1990 metais gimęs vietos gyventojas neblaivus, kai mažesniu iš dviejų pūtimų nustatytas 2,33 prom. girtumas, vairavo automobilį MERCEDES BENZ. Vyriškis buvo sulaikytas.

Po dviejų dienų ten pat 1987 metais gimęs vilnietis vairavo automobilį RENAULT TRAFIC ir Vilniaus gatvėje atsitrenkė į tvorą. Nustatyta, kad vilnietis buvo apsvaigęs nuo alkoholio: policijos pareigūnai tikrinimo metu jo iškvėptame ore nustatė 2.88 prom. etilo alkoholio koncentraciją. Vyriškis buvo sulaikytas.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 16 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
+