Atvežtas į tris teismo posėdžius

Lapkričio 5-7 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 6 asmenys.

Pirmadienį iš Ukmergės areštinės į Širvintas procesiniams veiksmams atlikti buvo atvežtas 1964 metais gimęs miesto gyventojas A.T., o 1963 metais gimęs V.G., įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, girtas pasirodė viešoje vietoje – Širvintų miesto Kalnalaukio gatvėje.

Antradienį 1972 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V.Š. girtas pasirodė Viesų kaime, o iš Ukmergės areštinės į teismo posėdį buvo atvežtas 1994 metais gimęs K.Š. Mūsų žiniomis, tądien čia vyko net trys posėdžiai, kuriuose turėjo dalyvauti šis asmuo. Jis baudžiamąja tvarka kaltinamas atvirai pagrobęs svetimą turtą, taip pat pagrobęs svetimą turtą, be to, įtikinėdamas ir grasindamas, įtraukęs vaiką į nusikalstamą veiką. K.Š. taip pat buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn už narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimą be gydytojo paskyrimo. Už tai įstatymas numato baudą iki 500 Lt.

Trečiadienį į policiją buvo pristatyti ir į Ukmergės areštinę administracinio arešto atlikti buvo išvežti rajono gyventojai V.G. ir J.M.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 2 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Lapkričio 5 dieną policija užregistravo Musninkų seniūnijos gyventojos D.J. pareiškimą, kad lapkričio 1-ąją buvo išdaužtas jai priklausančio namo plastikinio lango stiklo paketas. Padaryta 270 Lt materialinė žala.

Tą pačią dieną užregistruotas Širvintų seniūnijos gyventojo F.L. pareiškimas, kad, atvykęs į savo sodybą, pastebėjo, jog įsibrautą į medinį garažą. Iš garaže stovėjusio traktoriaus ir automobilio pavogti akumuliatoriai. Žala – 1000 Lt.

Antradienį policija užregistravo Jauniūnų seniūnijos gyventojos O.L. pareiškimą, kad iš ganyklos pavogtas arklys.

Taip pat užregistruotas tos pačios seniūnijos gyventojos K.K. pareiškimas, kad namuose kilusio konflikto metu smurtavo sugyventinis Z.P., dėl to ji patyrė fizinį skausmą. Z.P. buvo sulaikytas ir išvežtas į Ukmergės areštinę.

Lapkričio 7-osios rytą policijai buvo pranešta, kad rajone, ūkiniame pastate, S.C. rado pasikorusio sūnaus G.C. kūną.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top