Širvintų ligoninėje sergančių koronavirusu šiuo metu nėra

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) kiekvieną dieną pateikiamuose pranešimuose apie COVID-19 protrūkius šalyje kelis kartus buvo užsiminti neva apie užregistruotus tokius atvejus Širvintų ligoninėje. Pavyzdžiui, vasario 20-ąją pranešta apie 14 tokių atvejų, vasario 22-osios pranešime minimi dar du ir pažymima, kad iš viso nustatyta 16 atvejų.

Širvintų ligoninės administracijos teigimu, liga išplito nuo stacionarizuojamų besimptomių pacientų, kurie atvyko iš kitų asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) su neigiamais testais, tačiau, kaip parodė laikas, jiems buvo inkubacinis laikotarpis. Dėl to, po kelių dienų tiriant, jau buvo nustatyti teigiami atsakymai jiems ir su jais jų kontaktavusiems asmenims. Kitu atveju, pacientai buvo greitosios medicinos pagalbos atvežti iš namų be simptomų, tačiau stacionarizavus ir atlikus testus, gauti teigiami atsakymai.

„Pacientai, kuriems patvirtinti teigiami Covid-19 atsakymai, pervežti į Ukmergės ligoninę tolesniam gydymui arba išleisti gydytis ambulatoriškai. Šiuo metu ligoninėje sergančiųjų COVID-19 nėra.

Sergančių arba izoliuotų dėl Covid-19 ligos Širvintų ligoninės personalo darbuotojų taip pat nėra. Didžioji dalis darbuotojų yra persirgę, turi antikūnių, kita dalis jau pasiskiepiję. Nesiskiepijęs personalas nuolat tiriamas profilaktiškai,“ – teigiama Širvintų ligoninės informacijoje.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Širvintų ligoninėje sergančių koronavirusu šiuo metu nėra"

  1. Fausta parašė:

    Kokių blet nėra? Užsikrečia sušiktose širvintose, tuomet į ukmergę vežat? O kaip užsikrečia, jei ten sergančių nėra? Žmonės gydytis atvyksta o kas nutinka? Užsikrečia jūsų sušiktoj ligoninėj, perduodat ukmergei atsikratydami atsakomybės. Idiotai sušikti.

Comments are closed.

scroll to top
+