Paskelbti 2021 ir 2022 m. Širvintų krašto geradariai

Suzana ir Grachik Simonyan (kairėje), Eidminas Kasparevičius su žmona Lina.

Praėjusio penktadienio, vasario 10 d., vakarą po dvejų metų pertraukos dėl COVID-19 pandemijos į gražia gerumo tradicija tapusį Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės iniciatyva organizuojamą paramos-labdaros vakarą „Dalinkimės širdžių šiluma“ rinkosi Širvintų krašto geradariai: verslininkai, ūkininkai, įstaigų, organizacijų vadovai, žmonės, savo kasdienėje veikloje randantys laiko ir atjautos skirti dėmesio tiems, kuriems likimas lėmė ligą, nelaimę, negandą, skurdą, vienatvę ar nepriteklių. Renginyje dalyvavo ir garbingi svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys, atstovaujantis Širvintų rajono gyventojams, Jonas Pinskus, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

Paramos-labdaros akcijos tikslas – suburti geros valios kraštiečius kilniam tikslui, realiai pagalbai žmonėms, Širvintų krašto gyventojams, kuriems likimas nepašykštėjo išbandymų. Vakaro dalyviams buvo pristatytos dvi istorijos – apie negalią, susitaikymą, sielos tvirtybę, viltį ir svajones. Kartu tai – ne tik kvietimas suprasti, užjausti, padėti, bet ir tikėjimo, meilės gyvenimui, savarankiškumo siekio pamoka. Dvi istorijos žmonių, kuriems suteikta pagalba galbūt padės dar tvirčiau tikėti, gyventi geriau, saugiau ir patogiau.

Akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ metu tradiciškai paskelbti Širvintų krašto geradario nominacijos laimėtojai, kuriais tapo:

2021 m. Širvintų krašto geradariai – Suzana ir Grachik Simonyan;
2022 m. Širvintų krašto geradarys – Eidminas Kasparevičius su žmona Lina.

Publikai plojant atsistojus, Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pasveikino šį svarų apdovanojimą pelniusius geradarius, padėkojo ir ankstesnių metų šios nominacijos laimėtojams, tęsiantiems kilnią misiją: 2016 m. Širvintų krašto geradarei Nijolei Didžiokienei, 2017 m. Širvintų krašto geradariams Vidai ir Vytautui Matuliams, 2018 m. Širvintų krašto geradariams Lidai ir Augenijui Baravykams, 2019 m. Širvintų krašto geradariams Vytautui Stundžiai su žmona Genovaite.

„Pagarba, padėka, pasididžiavimas! Žmonės, kurie nujaučia, kurie atsiranda, paskambina, pasiūlo pagalbą neprašyti, tada, kai reikia, tada, kai padėtis atrodo be išeities. Esu labai laiminga ir džiaugiuosi, kad prasmingą ir garbingą Širvintų krašto geradario nominaciją galiu įteikti nuolatiniams Širvintų rajono kultūros, sporto, švietimo sričių rėmėjams, žmonėms, įmonių vadovams, kurie ištiesė stiprią paramos ranką COVID-19 pandemijos metu“, – sakė merė.

Ankstesnių metų Širvintų krašto geradarių nominacijos laimėtojai, garbingai tęsiantys gerumo misiją.

Paramos-labdaros vakaro jautriu akcentu tapo gerumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo iniciatyvų kūrėjų apdovanojimai.

Pakilaus, jautraus ir turiningo vakaro atmosferą kūrė nuostabūs atlikėjai: solistė Ieva Prudnikovaitė su ansambliu „4 Tango“, Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus duetas, dainininkė Katažina Zvonkuvienė, saksofonininkas Gintaras Remeikis. Vakarą vedė Arnas Švilpauskas.

Apie šį renginį, išsamiau apie gerumo iniciatyvų nominantus, pristatytoms istorijoms surinktą paramą, plačiau skaitykite kitame numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top