Merės krepšinio taurė – „Briedžiui“

Dovanos ir medaliai pirmenybių finalo žaidėjams ir gražuolės taurės – čempionams. Pirmenybių finalo renginio vedėjas Tarybos narys Rimas Stepaitis.

2023 m. vasario 5 d. pasibaigė tris mėnesius trukusios Širvintų rajono krepšinio ir tinklinio pirmenybės merės Živilės Pinskuvienės taurei laimėti.

Įtemptų finalinių rungtynių emocijas dar labiau stiprino „Rytas Dance Team“ Vilniaus „Rytas“ šokėjos.

Azartiška sporto diena! Pilnutėlės tribūnos, fanų palaikymas, šokėjos ir krepšinio kovos, perrašiusios turbūt beveik 20 metų istoriją.

Dėl nugalėtojų taurės varžėsi 10 rajono krepšinio komandų, suskirstytų į du pogrupius. Mažojo finalo rungtynėse dėl trečios vietos varžėsi „Žvejo lobis“ ir „Šembreikeriai“ komandos. Trečiąją vietą iškovojo „Šembreikeriai“, įveikę varžovus rezultatu 76:68. Didžiajame finale susitiko „Sparta“ ir SK „Briedis“ komandos. Pristatyti finalinių rungtynių žaidėjai bei teisėjai. Pirmą kartą Širvintų rajono pirmenybių čempionais tapo Širvintų SK „Briedis“ komanda, nugalėjusi varžovus rezultatu 77:73. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 18:18, antras – 18:23, trečias – 32:14, ketvirtas pralaimėtas 18:9.

Dėl tinklinio nugalėtojų taurės rungtyniavo keturios komandos. Kiekviena komanda savo sudėtyje privalėjo turėti bent viena merginą. Komandos žaidė du ratus. Vėliau pirmą ir antrą vietą užėmusios komandos – SK „Briedis“ ir „Briedis-2“ – žaidė finalines varžybas. Taurę iškovojo „Briedis“, įveikęs varžovą rezultatu 3:1. Trečiąją vietą užėmė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda.

Tinklinio pirmenybių čempionai ir prizininkai.
Krepšinio pirmenybių čempionai ir prizininkai, perrašę istoriją.

Pagrindinį pirmenybių prizą – merės taurę, medalius nugalėtojams bei prizininkams, Savivaldybės dovanas kiekvienam žaidėjui vasario 5 d. įteikė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė ir Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė, palinkėjusios jiems, kad sportas ir toliau būtų svarbi gyvenimo dalis.