Gerumas visada ras kelią

Skambutis. Pasiūlymas. Parama, skirta patiems mažiausiems.
Viskas lyg pagreitintame kine.

Kai prieš porą dienų Savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei paskambinęs rajono ūkininkas Valius Mažulis pasakė, kad pažįsta žmogų, norintį padovanoti žaislų rajono vaikams, naujiena, žinoma, nudžiugino.

Pats ūkininkas savo namų duris atvėrė ir gyvenamąjį būstą suteikė iš Ukrainos pasitraukusiai moteriai su mažamečiu vaikeliu.

Praėjo vos pora dienų, o kovo 22 dieną prie Savivaldybės jau privažiavo automobilis su keliomis dėžėmis įvairiausių naujų žaislų – nuo mašinėlių, lėlyčių, įvairių rinkinukų iki puikiausių riedlenčių.

Šie žaislai tikrai pradžiugins tiek ukrainiečių, apsigyvenusių Širvintų rajone, vaikus, kurie trečiadieniais kartu su norinčiais mokytis lietuvių kalbos suaugusiaisiais ateis į Igno Šeiniaus biblioteką, tiek mažylius rajono darželiuose.

Savivaldybės merė nuoširdžiai padėkojo UAB „Imantila“ vadovui Egidijui Pitrėnui už skirtą paramą, o ūkininkui Valiui Mažuliui, kuris pats atvėrė savo namų duris ir apgyvendino juose iš Ukrainos su mažu vaikeliu pasitraukusią moterį, už tarpininkavimą.

Gerumas visada sugrįžta gerumu ir sėkme!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top