Širvintiškės – rajonų stalo teniso čempionės

Šalčininkuose vyko Lietuvos stalo teniso rajonų grupės bei Alytaus ir Klaipėdos miestų vaikų (gimusių 2010 metais ir jaunesnių) čempionatas.
Čempionate dalyvavo devynios mergaičių ir devynios berniukų komandos iš Alytaus, Jonavos, Mažeikių, Vilniaus rajono, Lazdijų, Šalčininkų, Kauno rajono, Vilkaviškio, taip pat ir Širvintų sporto centro mergaitės.

Komandos pagal reitingą buvo suskirstytos į pogrupius. Pogrupyje širvintiškės vienodais rezultatais 3:0 nugalėjo Lazdijų, Jonavos, Kauno rajono komandas, o Alytaus komandą įveikė 3:1.

Širvintų SC mergaitės pateko į finalinį ketvertuką su auksiniu pergalės tašku ir tęsė kovą dėl medalių. Įtemptuose finalinio ketverto susitikimuose mūsų stalo tenisininkės vienodais rezultatais 3:2 nugalėjo Mažeikių bei Šalčininkų komandas ir pergalingai baigė čempionato kovas.

Komandoje žaidė Karina Fedotova, Viltė Vaitkūnaitė, Urtė Lisauskaitė, Meida Burneckaitė. Mergaites varžyboms ruošia mokytoja-metodininkė Virginija Lisevičienė.

Širvintų mergaičių komanda pateko į Lietuvos vaikų superfinalą, kur žais šešios stipriausios rajonų bei Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio komandos.

Širvintų SC inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top