Rajonų grupės finale – „etatinės“ čempionės

Širvintų jaunių merginų komanda, treniruojama Virginijos Lisevičienės, tapo rajonų grupės varžybų nugalėtojomis.

Šalčininkuose įvyko Lietuvos stalo teniso jaunių (gimusių 1996 metais ir jaunesnių) komandinių pirmenybių rajonų grupės finalas. Jame dalyvavo devynios merginų ir aštuonios vaikinų komandos, atstovaujančios rajonų sporto mokykloms.

Širvintų sporto mokyklos merginų jaunių rinktinėje žaidė Greta Gujytė, Evelina Žygytė, Karolina Raginskaitė, Jurgita Gurskaitė ir Gabrielė Arlauskaitė. Merginos žaidė puikiai, pogrupyje rezultatais 3:0 įveikė Akmenės, Lazdijų ir Utenos komandas, 3:1 – Joniškio bendraamžes. Patekusios į finalinį ketvertą su „auksiniu“ tašku, širvintiškės rezultatais 3:0 nugalėjo Šilalės ir Alytaus komandas ir tapo rajonų grupės čempionėmis. Širvintų SM komanda pateko į šalies superfinalą ir sausį kovos dėl visos šalies apdovanojimų.

Džiugu, kad dar tarp vaikų tapusios čempionėmis, šios širvintiškės rajonų grupėje iki šiol žengia pirmos, niekam neužleisdamos savo pozicijų.

Širvintų sporto mokyklos berniukų komanda rajonų grupės finale užėmė septintąją vietą. Komandoje žaidė Daimonas Ušackas, Ignas Mažeika, Karolis Usonis, Edgaras Dvilevičius ir Rokas Zaruba.