Širvintose pirmą kartą Rugsėjo 1-oji buvo minima bendrai

Į aikštę įžengia Širvintų pradinės mokyklos pirmokai.

Širvintose pirmą kartą Rugsėjo 1-oji miesto ugdymo įstaigų bendruomenių sutarimu ir Savivaldybės palaikymu buvo minima bendrai – aikštėje prie skulptūros „Širvinta“.

Jaunieji renginio vedėjai Laura Četrauskaitė, Karina Sperskaitė ir Nojus Kralikevičius.

Iškilminga eisena, kurioje šypsenomis švietė ir pačių mažiausių, ir vyriausių mokinių, mokytojų, jų tėvų veidai, lydimi palaikančių, mojančių ir sėkmės linkinčių artimųjų, senelių, buvusių mokytojų, miestiečių.

Aikštėje, prieš gražiąją Širvintų tvenkinio panoramą, sustojusią visų trijų miesto mokyklų bendruomenę sveikino Seimo narys, atstovaujantis Širvintų rajonui, Jonas Pinskus, Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Ne tik motyvuojančiais žodžiais bei linkėjimais, bet ir dovanomis visoms rajono ugdymo įstaigoms, Seimo nario dovanotais knygų rinkiniais bibliotekoms, visiems rajono priešmokyklinukams bei pradinukams skirtomis Savivaldybės dovanomis, jie stiprino pakilią šventės atmosferą.

„Tokia ta Rugsėjo 1-oji. Kiekvienam skirtinga, bet visiems – šventė. Džiaugiuosi, kad Mokslo ir žinių diena Širvintose šiemet buvo kitokia, kitaip, kitur, bet svarbiausia – kad joje esame visi kartu. Mokiniai, mokytojai, tėvai, seneliai ir visi, kuriems ši šventė yra svarbi. Smagu, kad noras šventę kurti patiems, naujai ir neįprastai, užaugo pačiose mokyklose – mokinių ir mokytojų, mokyklų vadovių širdyse“, – džiaugėsi merė.

Iškilmingai „Tautišką giesmę“ atliko bei linksmų dainų dovanojo Meno mokyklos choras „Garsiukai“.
Pakilią šventės atmosferą stiprino ne tik motyvuojantys žodžiai ir linkėjimai, bet ir dovanos visoms rajono ugdymo įstaigoms, Seimo nario dovanoti knygų rinkiniai bibliotekoms, visiems rajono priešmokyklinukams bei pradinukams skirtos Savivaldybės dovanos.
Šventės organizatoriai ir svečiai: Seimo narys, atstovaujantis Širvintų rajonui, Jonas Pinskus, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Administracijos vadovės Ingrida Baltušytė ir Dovilė Audėjūtė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė, Širvintų kultūros centro direktorė Rytė Kružikė, Širvintų meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė.

Iškilmingai „Tautišką giesmę“ atlikęs bei linksmų dainų dovanojęs Meno mokyklos choras „Garsiukai“, pirmokų ir dvyliktokų deklamuoti posmai, išsakyti linkėjimai ir viltys, jautriai ir išraiškingai temas apjungę renginio vedantieji Laura Četrauskaitė, Karina Sperskaitė ir Nojus Kralikevičius.

Ačiū Širvintų lopšeliui-darželiui „Boružėlė“, Širvintų pradinei mokyklai, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijai, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijai, Širvintų meno mokyklai, Širvintų kultūros centrui ir visiems prisidėjusiems prie renginio, jame dalyvavusiems už pastangas, už puikią nuotaiką. Tegu prasidėjęs ruduo ir nauji mokslo metai dovanoja kuo geriausių įspūdžių, reikalingų žinių ir gerų patirčių!

Užs. Nr. 106.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (5 įvert.)

3 Atsakymai į “Širvintose pirmą kartą Rugsėjo 1-oji buvo minima bendrai”

  1. Liveta parašė:

    Labai graži šventė. Ačiū rengėjams. O spalvinga jaunimo eisena buvo labai linksma.

  2. Anonimas parašė:

    Toks jausmas kad vaikai pas karalius vyko pasirodyti ir visas šitas cirkas priminė sovietinius laikus kai vaikai stovėdavo ir laukdavo kažkokio pirmininko pakol atvyks ir rež kalba viens prie vieno tik kalba šį kartą buvo trumpa

  3. Anonimas parašė:

    Nežinau kam čia buvo šventė bet tikrai ne vaikams,pirmokai valanda laukė mokinių is Atžalyno mokynių, visi sušalo pavargo juk jie pirmokai nei į toleta nueiti nei atsigerti. Pajudėjo eisena tada vėl stovėjo laukė ne aišku ko!!! Mažiukai pradėjo verkti vyresnieji ypač panelės nusiovė batelius nes paskaudo kojos stovėti, sušalo prašė vandens, kažkoks košmaras ir nesuprasi kam. Vietoj to geriau butų su naujomis auklėtojomis susipažinę vaikai nes grįžę į klases pirmokai vėl verkė. Didžiausia parodija,pasityčiojimas iš vaikų o ne šventė gražu buvo tiems kas iš tolo žiūrėjo bet nedalyvavo

Comments are closed.

scroll to top