Savivaldybės įgyvendinamas sveikos gyvensenos projektas – tarp ESFA konkurso ŽINGSNIAI laureatų!

Rugpjūčio 26 d. vykusiame iškilmingame Europos socialinio fondo agentūros renginyje įteikti konkurso ŽINGSNIAI apdovanojimai.

Apdovanojimas įteiktas ir Širvintų rajono savivaldybei – už sėkmingą projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ įgyvendinimą. O Širvintų moterų futbolo komandos istorija pateko tarp konkurso 20 geriausiųjų sėkmės istorijų.

Primename, kad nuo birželio 1 dienos 20 ekspertų komisijos atrinktų istorijų buvo publikuotos viename iš populiariausių Lietuvos interneto portalų 15min.lt. Portalo lankytojai turėjo galimybę perskaityti skirtingas istorijas, susipažinti su jų herojais bei išreikšti savo simpatijas balsuodami už vieną jiems labiausiai patikusią istoriją.

Kiekviena istorija – tai naujai atverstas gyvenimo puslapis, kuris byloja ne tik apie svarbius konkretaus žmogaus pokyčius, bet ir apie įtaką visai jį supančiai aplinkai. Už kiekvieno dalyvio sėkmės istorijos – artimieji, bendruomenė ir projekto įgyvendinimu besirūpinančių žmonių komanda.

Visos dvidešimt sėkmės istorijų bus publikuojamos ir specialiame sėkmės istorijų leidinyje ir platinamos visoje Lietuvoje 15 tūkst. vnt. tiražu kartu su populiariu žurnalu, taip pat pristatytos į bibliotekas, rodomos renginiuose ar Europos Komisijos organizuojamų viešinimo kampanijų metu.

„Širvintų moterys nerealios! Futbolo komanda? Kodėl gi ne? Juk viskas įmanoma, kai yra noro ir entuziazmo! O jau ne pirmus metus Savivaldybės vykdomas sveikos gyvensenos projektas, mano nuomone, yra vienas iš efektyviausių ir rezultatyviausių per pastaruosius metus. Džiaugiuosi, kad jį įvertino ir Europos socialinio fondo agentūra,“ – pasiekimu džiaugiasi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 106.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top