Varškės sūrelis sugrąžina į vaikystę

„Uriga“ varškės sūrelis

Tuo metu, kai parduotuvių lentynose pasirodė pirmasis varškės sūrelis, basas lakstei po kiemą ir taškeisi po balas… Kai grynas oras buvo nuolatinis palydovas, o vakaras užklupdavo maloniu nuovargiu po kasdienių dienos stebuklų… Kai ryte pažadindavo mamos kepti blynai arba dar geriau – ant stalo rasdavai varškės sūrelį, įvyniotą į raudonai rudą sviestinį popierėlį. Daug kas pasikeitė, bet visų pamėgtas skonis išliko tas pats.

Brandus studentas

Šiais metais „Uriga“ sūreliui sukako 24 metai. Jei kalbėtume apie žmogų, tikriausiai tai būtų neseniai studijas baigęs jaunuolis, tačiau sūreliui – tai brandos ir daug puikių prisiminimų metai. “Uriga” sūrelių gerbėjas Saulius su nostalgija savo atsiliepime rašo: „Man trisdešimt šešeri ir vis dar pamenu tuos laikus, kai močiutė šių sūrelių atnešdavo man ir broliui pusryčiams! Nuostabūs laikai ir dar nuostabesni prisiminimai!” Kaip vaikystės dienomis, taip ir dabar – sūrelis dėvi klasikinį raudonai rudą švarkelį, vilioja traškia kakavine plutele bei nepakartojamu saldžios vanilės aromatu. Autentiška receptūra užtikrina nepakitusį skonį, o prisiminimai iškart nukelia į vaikystę.

Lietuviškos tradicijos

Jei tenka daug keliauti, turbūt jau pastebėjote, kad tokio užkandžio kaip „Uriga“ sūrelis kitų šalių prekybos centruose nerasite. Tai lietuviškas tradicijas išlaikęs produktas, kuriam pagaminti naudojama gryna lietuviška varškė. Suvalgę vieną sūrelį gauname tiek pat kalcio, kaip išgėrę stiklinę pieno. Kaip ir gamybos pradžioje – „Uriga“ sūreliai pakuojami į sviestinį popierėlį, kuris padeda išlaikyti subtilų skonį bei neišsitepti. Neapsigaukite, nors išvaizda kukli – viduje tikras varškės užtaisas!

„Uriga“ varškės sūrelis sukelia vaikystės nostalgiją

Užtenka vieno „Uriga“ sūrelio kąsnio, kad grįžtum į nerūpestingą vaikystę… Kai dalyvaudavai “tikruose karo mūšiuose“ ar savadarbių transporto priemonių lenktynėse… Kai nerūpestingai leidai aitvarus ar su draugais žaisdavai „kvadratą“… Tais laikais negalėjome įsivaizduoti, kad žaidimai persikels į kompiuterius, o paspirtukai ir riedžiai lydės iki mokyklos… Vis norisi grįžti laiku atgal ir, išsivyniojus „Uriga“ sūrelį, išgyventi ryškiausius momentus iš naujo.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (3 įvert.)

3 Atsakymai į “Varškės sūrelis sugrąžina į vaikystę”

 1. Anonimas parašė:

  paskutiniam
  pamenu tuos surelius, fantastiskas skonis

 2. Surelis parašė:

  Patys skaniausi budavo tokie slapi negalazuruoti su razinkomis.

 3. neringa parašė:

  mmmmmm skanu

Comments are closed.

scroll to top
+