KURIUOSE LIETUVOS MIESTUOSE TIEKIAMA AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGA?

https://www.pexels.com/photo/silhouette-of-man-and-child-near-white-hyundai-tucson-suv-during-golden-hour-1134857/

Internetas skelbia, jog auto nuoma Lietuvoje yra galima pagrindiniuose jos didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šia paslauga domisi ne tik privatūs, bet ir juridiniai asmenys. Trumpalaike nuoma laikoma ta, kuri trunka nuo vienos iki keturiolikos parų. Ilgalaikė nuoma prasideda nuo vieno mėnesio trukmės. Kuo ilgesniam terminui nuomojama mašina, tuo lankstesnės nuomos sąlygos taikomos klientui.

Kodėl finansiškai apsimoka turėti ne nuosavą, o nuomojamą automobilį?

Kaip yra paskaičiuota, kartais nuosavo automobilio turėjimas nelabai atsiperka jo savininkui, nes nuolat yra reikalingos papildomos išlaidos remontui, techninei apžiūrai, kosmetinei jo priežiūrai ir pan. Kai palyginama buvusio naujo automobilio kaina su tuo kas liko po jo nuvertėjimo, skirtumas rėžia akis.

Į tai atsižvelgus ypač finansiškai pasiteisina ilgalaikė automobilio nuoma, kuria patariama naudotis ne tik juridiniams, bet ir privatiems asmenims. Be to, reikia nepamiršti ir to, kad nuomai paskirti automobiliai yra nuolat kruopščiai tikrinami, tvarkingai prižiūrimi, juose įdiegta naujausia įranga, tad su jais įmanomos taupios kelionės ne tik mieste, bet ir užmiesčio sąlygomis.

Kada yra naudinga trumpalaikė automobilio nuoma?

Labiausiai yra naudinga automobilį nuomotis vienai parai, kai skrendama lėktuvu į kurią nors užsienio šalį, nes labai patogu su juo pasiekti oro uostą. Nereikia sukti galvos, kur oro uoste ilgesniam laikui palikti savo automobilį, arba prašyti draugų ar giminaičių, kad nuvežtų iki lėktuvo išskridimo laiko.

Trumpalaikė automobilio nuoma pasirenkama ir tada, kai reikia oro uoste pasitikti ir parsivežti iš užsienio atvykusius verslo partnerius. Tokiems svečiams dažnai išnuomojami automobiliai ir jų buvimo Lietuvoje laikotarpiu.

Kokius automobilius galima išsinuomoti vos kelioms valandoms?

Galima prabangų automobilį per asmeninės reikšmės didelę šventę išsinuomoti ir vos kelioms valandoms. Tai daroma tada, kai vyksta vestuvės, krikštynos, jubiliejiniai gimtadieniai ir kitokios svarbios sukaktys.

Limuziną ar kurį nors kitą prabangų automobilį kelioms valandoms kartu su vairuotoju išsinuomoja abiturientai per išleistuves. Paskutiniu metu vis labiau populiarėja senovinių, antikvarinių automobilių nuoma. O tai reiškia, kad šiomis dienomis įmanoma išsinuomoti bet kokį norimą svajonių automobilį.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top