Spektaklis vaikams „Nematomi“

Širvintų kultūros centras bendradarbiaudamas su VšĮ „Grei kūrybiniai projektai“ organizuoja jaunimo festivalį „Kultūros ratas“ Širvintų jaunimui. Festivalio tema būtų – TEATRAS, kurio metu trims skirtingoms amžiaus grupėms organizuojami spektakliai ir edukacijos.

Jaunimo festivalio „Kultūros ratas“ kviečia 11-13 metų amžiaus vaikus į herojišką „Šeiko šokio teatro“ spektaklį „Nematomi“.

Tampu nematomas, kai į mane nežiūri.

Jei kartais pagauni save lyginantis su kitais, gali apie save galvoti labai gerai arba atvirščiai, visai prastai. Tačiau kai tenka išeiti iš komforto zonos, išreikšti nuomonę, prireikia tam tikro nematomo heroizmo. Būtent jį pažadinti ir bando spektaklio (super)herojai, kurie, kaip, galbūt ir Tu, stipriai išgyvena (ne)sėkmes, kovoja su niekšais viduje ir išorėje, bando atskirti gėrį nuo blogio ir įgyti drąsos būti savimi. Kokie išbandymai, pagundos laukia pakeliui į brandą žinai puikiai, nors suaugusieji šią savo kelionę dažnai būna primiršę.

Šis spektaklis apie ypatingų galių turinčius žmones, kurie to dar nežino. Kad nematomos galios pasirodytų, teks susidurti su nežinomybe. Kelionė į šį atradimą kiek bauginanti, tačiau, ryški kaip komikse: pilna spalvų, išbandymų, juoko, emocijų ir nuotykių. Pradedam!

„Manto Černecko choreografiniam piešiniui būdingas smagumas ir lengvumas, drauge ir flirtas su auditorija: scenos dėstosi sparčiai tarsi komiksas, kiekviena situacija komunikuoja aiškią žinutę. Paaugliškam siausmui ironijos suteikia klasikinė muzika.“

Ištraukos iš: Liudviko van Bethoveno, Volfgango Amadėjaus Mocarto, Johano Pachelbelio, Nikolo Paganinio, Ferenco Listo, Johano Sebastiano Bacho ir Antonijaus Vivaldžio kūrinių.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top