Rudens šventė – spalvinga, saldi ir azartiška

Šventinis šurmulys, pramogos mažiesiems, muzikiniai pasirodymai, rudens kompozicijos, išradingi seniūnijų kiemeliai, gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkų apdovanojimai, loterija, prekybininkų mugė ir nuotaika, kurios net ir trumpas lietus nesugadino – kvietė visus širvintiškius ir miesto svečius į Širvintas ir tradicinę rudens šventę, kurios tema šiemet buvo skirta bitėms ir bičiulystei.

Šventės metu pasidžiaugti ir pasigrožėti kvietė seniūnijų kiemeliai, kurie kasmet stebina išradingumu, kūrybingumu ir pagarba krašto tradicijoms.
Šventei įsibėgėjus tradiciškai pagerbti ir apdovanoti Širvintų rajono gražiausiai tvarkomų sodybų, įmonių, įstaigų, daugiabučių namų teritorijų konkurso nugalėtojai.

O kaip gi rudens šventė be azartiškos loterijos? Visi visi buvo kviečiami dalyvauti loterijoje ir laimėti puikius prizus, kuriuos šventės rėmėjai sudėjo pilną kraitę – šviežių ir žiemai paruoštų daržovių, ekologiškų produktų, medaus, grybų, riešutų, prieskonių, aplinkos tvarkymo įrankių, anglių kepsninėms, receptų knygų, gardžiausių pyragų, skaniausios giros, piniginių čekių ir net Kamado Bono kepsninių įrankių rinkinių. O ką jau kalbėti apie pagrindinius loterijos prizus – Kamado Bono kepsnines, kurias dovanojo merė Živilė Pinskuvienė, bei Seimo nario Jono Pinskaus dovanas!

Muzikiniais pasirodymais gausiai susirinkusius šventės dalyvius linksmino bei gerą nuotaiką dovanojo Paulius Stalionis, Renata ir Deivis Norvilai, grupė „Žemaitukai“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 29 d. laikraščio numeryje.

Mega Millions results

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Rudens šventė – spalvinga, saldi ir azartiška"

  1. Laima parašė:

    Labai graži šventė. Ačiū organizatoriams.

Comments are closed.

scroll to top