Kai dar vėjyje plaikstėsi voratinkliai ir lapai dažėsi įvairiomis spalvomis…

Įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Širvintų rajono savivaldybėje buvo skelbiamas kvietimas dalyvauti konkurse. Družų kaimo bendruomenė parašė ir laimėjo projektą „Širvintų seniūnijos bendruomenių bendradarbiavimo ir partnerystės stiprinimas“.

Jo antroji veikla buvo Širvintų seniūnijos bendruomenių sueituvės. Šią veiklą stipriai koregavo šiandienos situacija: atvyko ne visos bendruomenės. Bet šventė pavyko. Joje dalyvavo Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė su vyru Jonu Pinskumi, Širvintų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė. Merė tarė sveikinimo žodį ir padėkojo Družų bendruomenės pirmininkei Daliai Taparauskienei už įgyvendinamus projektus, taip pat įteikė dovanėles ūkininkui Mykolui Bildžiukui, Širvintų kultūros centro Družų filialo vedėjai Janinai Jankauskienei, šventės muzikantui Vidmantui Lukošiui. Širvintų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė įteikė Daliai Taparauskienei padėką už projektines iniciatyvas.

Šventės vedėja Janina Jankauskienė pakvietė pasidalyti patirtimi Širvintų kaimo bendruomenės „Upė“ pirmininkę Ritą Četrauskaitę, kuri pristatė savo bendruomenės veiklas. Družų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalia Taparauskienė taip pat pasidalijo patirtimi ir veikla, palinkėjo optimizmo ir bendrystės, siekiant bendrų tikslų.

Susirinkusieji neapsėjo ir be žaidimų: vyrai ir moterys smagiai varžėsi pindami virvę, sirgaliai sirgo už savo komandas.

Šventės dalyviams nuostabias muzikines melodijas dovanojo Vidmantas Lukošius, subtilios saksofono melodijos nutiesė kelią į dalyvių širdis.

Šiuo metu gyvename sunkiu pandemijos laikotarpiu. Kartais atrodo, jog širdyje ir mintyse atgimus prisiminimams, tampa lengviau svajoti ir susitaikyti su mintimis, kad visa tai kada nors praeis, o mūsų gyvenimas vėl nusidažys visomis vaivorykštės spalvomis, mūsų dienos vėl bus spalvotos.

Dalia Taparauskienė
Družų kaimo bendruomenės pirmininkė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 20 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top
+