„Savanoriauk’22“ – savanorystės renginys Gelvonuose

Bendruomenė „Mūsų Širvintos“ parengė projektą „Savanoriauk’22”, kuris skirtas puoselėti savanorystės idėjas ir savanoriškas veiklas Širvintų mieste ir rajone.

Atlikti tyrimai įrodo, kad savanoriškoje veikloje dalyvaujantys ar dalyvavę asmenys savo pilietinę galią vertina geriau nei nedalyvaujantys.

Šie metai paskelbti „Savanoriškos veiklos metais“ Lietuvoje, todėl savanorystės skatinimas ir žmonių motyvavimas dalyvauti savanoriškose veiklose yra ypatingai svarbus mūsų bendruomenei.

Projekto tikslas buvo didinti bendruomenės narių iniciatyvumą ir įsitraukimą į savanoriškas veiklas.

Projekto veiklos buvo organizuojamos Gelvonų gimnazijoje jaunimui nuo 14 iki 18 m. Veiklose dalyvavo daugiau jaunuoliai, kurie norėjo daugiau sužinoti apie savanorystę ir jos siūlomas galimybės asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Į projekto veiklas įsitraukė Europos solidarumo korpuso savanoriai iš Turkijos, Sakartvelo, Ukrainos ir Vokietijos, kurie dalijosi su jaunuoliais savanorystės patirtimis Lietuvoje.

Jaunimas dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, aktyvintukuose ir savanorystės žaidime, kuriame turėjo atlikti užduotis, susijusias su savanoryste.

Straipsnį parengė bendruomenės pirmininkė Inga Vaickienė ir Živilė Jankauskaitė-Turkmen

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 25 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top