Sukčius iš naivuolio sąskaitos nušvilpė per 1300 litų

Lapkričio 12-14 dienos

Per šias dienas į policiją buvo pristatyta 14 asmenų, praneša Širvintų rajono policijos komisariatas.

Antradienį į Širvintų rajono apylinkės teismo posėdį buvo pristatyta nelegaliai Zibalų seniūnijoje gyvenanti K.K., gimusi 1940 metais, kuriai pagal Širvintų rajono apylinkės teismo nutartį skirta alternatyvi sulaikymo priemonė – apgyvendinimas Užsieniečių registracijos centre. Kitą dieną ji ten ir etapuota.

Tą pačią dieną iš Ukmergės areštinės atvežtas 1985 metais gimęs M.R, o į areštinę išvežti 1956 metais gimęs A.K., 1969 metais gimęs N.P. ir 1962 metais gimęs G.Ž., kurie įtariami įvykdę nusikalstamą veiką. Kitą dieną jie buvo parvežti į Širvintas procesiniams veiksmams atlikti.

Antradienį į policiją buvo pristatytas ir Širvintose, I. Šeiniaus gatvėje, girtas pasirodęs 1959 metais gimęs miesto gyventojas A.Š. bei 1990 metais gimęs širvintiškis K.Ž., girtas Puorių kaime iš chuliganiškų paskatų išdaužęs J.L. namo lango stiklą.

Trečiadienį į Ukmergės areštinę išvežtas 1971 metais gimęs S.S., įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą. Policija užregistravo 1946 metais gimusio Širvintų seniūnijos gyventojo L.N. pareiškimą, kad S.S. apie 11 val. jį sumušė namuose.

Lapkričio 14-ąją į policiją buvo pristatyti Kalnalaukio gatvėje girtas pasirodęs 1972 metais gimęs širvintiškis J.B. ir 1981 metais gimęs miesto gyventojas D.K., girtas gulėjęs Kalnalaukio gatvės 33-iojo namo laiptinėje.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 1 Kelių eismo taisyklių pažeidėją.

Lapkričio 13 dieną, apie 9 val., Anciūnų kaime dviratį neblaivus vairavo 1966 metais gimęs Ukmergės rajono gyventojas V.D.

Pirmadienį policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad 1973 metais gimęs širvintiškis A.D. vengė atlikti Širvintų rajono apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu paskirtą baudžiamojo poveikio priemonę – dalyvavimą smurtinį elgesį keičiamose programose. A.D. buvo įpareigotas įvykdyti baudžiamojo poveikio priemonę per tris mėnesius nuo teismo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo dienos, t. y. – nuo rugpjūčio 10-osios.

Redakcijos žiniomis, iki tol du kartus teistas ir 7 kartus administracine tvarka baustas Arūnas Dirma teismo buvo nuteistas už tai, kad viešoje vietoje įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Byloje surinktais įrodymais buvo nustatyta, kad Arūnas Dirma nusikalto 2011 metų rugpjūčio 15-ąją, kai neblaivus Širvintų mieste, Upelio gatvės 6 namo kieme, viešoje vietoje, elgdamasis įžūliai, be jokios priežasties iš chuliganiškų paskatų užpuolė šunį pavedžioti išėjusią R.Š. Širvintiškis moteriai sudavė penkis smūgius kumščiu į veidą ir mažiausiai tris kartus į rankas, paėmęs ranka už plaukų du kartus trenkė jos galvą į namo sieną, kartą keliu smogė į galvą. Dėl šių sumušimų R.Š. veide atsirado poodinių kraujosruvų, kiaurinė muštinė viršutinės lūpos žaizda.

Savo smurto protrūkį Arūnas Dirma aiškino tuo, kad prasilenkiant šuo sulojo ir juos puolė, nors ir neįkando. Dėl šuns kilęs žodinis konfliktas peraugo į smurtą.

Už šį nusikaltimą Arūnui Dirmai buvo skirta 10 MGL (1300 Lt) dydžio bauda ir baudžiamojo poveikio priemonė – dalyvavimas smurtinį elgesį keičiančiose programose.

Pirmadienį policija gavo širvintiškės S.S. skundą dėl vyro netinkamo elgesio namuose. Antradienį Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų seniūnijos nepilnametė gyventoja G.K. Širvintose sumušė 1987 metais gimusią Širvintų seniūnijos gyventoją V.A.

Trečiadienį policija užregistravo Širvintų miesto gyv. J.J. pareiškimą, kad apie 13 val. paskambino vyras ir prisistatė FNTT pareigūnu bei apgaulės būdu išviliojo internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis. Iš sąskaitos pervesti 1304 Lt.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top