Pirko puodą, o prarado 300 eurų

2021 m. gruodžio 29 d. – 2022 m. sausio 4 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai, vienas jų – dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimo, laikymo arba realizavimo.

Šiomis dienomis policija informavo, kad padaugėjo sukčiavimų. Sukčiai stengiasi išnaudoti įvairias galimybes, o mūsų gyventojai, stačia galva nėrę į skaitmenines technologijas, dar nėra tam pasirengę ir lengvai tampa sukčiavimų aukomis.

Tokių atvejų ypač pasipylė prieš šventes, kai žmonės bandė pasinaudoti elektroninės prekybos galimybėmis ir pirko iš pirmų pasitaikiusių nesertifikuotų ir nepatikimų pardavėjų.

Gruodžio 29 d. užregistruotas 2002 metais gimusio Jauniūnų sen. Klonėnų vs. gyventojo pareiškimas, kad tądien internetinėje erdvėje norėdamas nusipirkti daugiafunkcį puodą iš tariamo pardavėjo, į „WhatsApp“ programėlę gavo nuorodą, kurią atidarius nuo jo sąskaitos banke „Swedbank“ buvo nuskaičiuota 302,85 eurų.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 7 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top