Ar girdėjote? – ūžia širvintiškiai:

Ar tiesa, kad Seimo narys Petras Čimbaras kvietė policiją Širvintų r. merei Živilei Pinskuvienei? O vakar visą pusdienį Širvintose skraidė „papūgos“?

Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytojai, atpažinę „Kakadu“ laidos vedėją, kuris kartu su po „kapišonu“ pasislėpusiu Seimo nariu Petru Čimbaru vaikštinėjo po miestelį, kalbino žmones. Žmonės sako neva girdėję, kad Savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei netgi buvo iškviesta policija!

Kadangi televizija dažniausiai savo reportažus iškarpo, pasidomėjome patys. Kas vis dėlto atsitiko? Ką į tai gali atsakyti mūsų merė? O ką – Seimo narys?

Iš Širvintų r. merės Ž. Pinskuvienės atsakymų sulaukėme.

-Taigi, kas vis dėlto atsitiko?

-Tas ir atsitiko, kad vakar sulaukėme netikėtų svečių – Seimo nario Petro Čimbaro su „Kakadu“ laidos žurnalistais. Vakar iš žurnalistų sužinojome, kad esą prieš savaitę P. Čimbaro padėjėja neatsirakino jam Savivaldybės skirto kabineto durų. Nors turi ir mano, ir Administracijos direktorės, ir vicemerės telefonus, Seimo narys visą savaitę apie šią „problemą“ nė vienai iš mūsų nepranešė – nei žodžiu, nei raštu. O vakar sužinojome ir tai, kad jis buvo iškvietęs policiją.

Vakar Administracijos direktorė žurnalistams sakė, kad praeitą savaitę į Seimo nariui skirtų patalpų koridorių Administracijos darbuotojas privalėjo patekti, kadangi pastate buvo jaučiamas neaiškus svilėsių kvapas. Patalpų šeimininkai, t.y. Administracija, atsarginio rakto neturėjo, todėl teko pakeisti spyną.

-Negi tokius dalykus reikia spręsti su policija?

-Kaip jau minėjau, Seimo narys tikrai turi mūsų telefonus, bet, ko gero, artėjant Seimo rinkimams, renkasi tokius būdus bendrauti – per žiniasklaidą.

-Kaip Jūs, kaip rajono vadovė, vertinate šią situaciją?

-Galiu pasakyti tik tiek, kad iš tuščios vietos staiga herojumi netapsi. P. Čimbaras visus šiuos metus mūsų rajone buvo retas svečias, pasirodydavo gana retai viename kitame renginyje – nuotraukai socialiniuose tinkluose paviešinti. Širvintiškiams rūpimiems klausimams bei problemoms jokio dėmesio nebuvo – tai rodo mūsų siųsti raštai ir prašymai, kurių buvo apie 20. Į juos negavome jokio, net mandagaus atsakymo. O tokie būdai, kai Seimo narys bendrauti su rajono – ar tai būtų Širvintų, ar Molėtų, ar bet kurio kito – žmonėmis renkasi pasitelkęs žurnalistus bei policiją, yra tiesiog apgailėtina.

-Nors Širvintose konkrečių Seimo nario darbų nematyti, tačiau žmonės girdi ir žino, kad P. Čimbaro žmona jau kurį laiką darbuojasi Seime, garsiai nuskambėjo ir jų sūnaus bandymas tapti viceministru. Kaip vertinate šiuos šalies žiniasklaidoje paviešintus faktus?

-Kai prieš porą metų P. Čimbaras atleido ilgametę padėjėją širvintiškę Daivą, kilo daug klausimų, kaip bus atstovaujama mūsų rajono gyventojams. Tačiau tai – Seimo nario reikalas, į kurį vietos valdžia kištis neturi. Girdėjome ir apie tai, kad vietoje širvintiškės padėjėjos jis įdarbino savo žmoną. Tiesa, ne savo, o kito Seimo nario padėjėjos pareigose. Vėliau nuskambėjo ir labai negraži sūnaus istorija, siekis tapti Žemės ūkio viceministru su guminėmis lėlėmis. Tad tikriausiai pagrįsta manyti, kad ši šeima – Seimo narys ir jo žmona, Seimo nario padėjėja – „gerovės valstybę“ kuria tik savo interesų ribose. O tokios istorijos tiesiog parodo šio žmogaus norą pelnyti dėmesį ir naudą.

-Dėkojame už atsakymus.

Bandymai susisiekti su Seimo nariu Petru Čimbaru šiandien visą dieną nedavė jokių rezultatų – telefono jis nekėlė, nors jokių plenarinių Seimo posėdžių nėra. Prisiskambinus jo padėjėjai, buvo pažadėta atskambinti vėliau. Vis dėl to jau darbo dienos pabaigoje dar kartą paskambinus, padėjėja mums pranešta, kad P. Čimbaras šia tema kalbėtis atsisako.

Kodėl vieną dieną pats lakstęs po Širvintas paskui „Kakadu“ kameras, jau kitą dieną Seimo narys vengia žiniasklaidos? Ar širvintiškiams jis nieko pasakyti neturi? Ar nenori?

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.12 (34 įvert.)

86 Atsakymai į “Ar girdėjote? – ūžia širvintiškiai:”

 1. jovita parašė:

  kas šuniui uodega pakels,nei pati pinskuviene.nereikia taip is zmoniu išsidirbinėti

 2. ciocė parašė:

  O aš kažkaip galvoju, kad galimai žmogelis smegenų virusu susirgo.

 3. zinau parašė:

  cimbaras darosi reklama nes darbais nuveiktais pasigirt negali

 4. buves parašė:

  Abu vienodi
  Tai už rankuciu susikibę tai pila s viens ant kito . vienodai apsikakoje

 5. kk2 parašė:

  norejo reklama cimbariuks pasidaryt bet tik dar labiau apsijuoke pries visus ypac sirvintiskius bet ir lietuva mate

Comments are closed.

scroll to top