Sveikatos paslaugos Širvintų PSPC: tai, kas svarbu rajono gyventojams

Psichikos sveikatos centre kvalifikuotas paslaugas teikia profesionalių medikų kolektyvas

Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) esančiame Psichikos sveikatos centre teikiamos paslaugos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems, turintiems psichologinių sunkumų ar psichiatrinių sutrikimų, konsultuojami pacientai ir jų artimieji, atliekama psichodiagnostika, taikomas gydymas, apimantis individualias psichologines konsultacijas, psichoterapinę pagalbą, veiklas užimtumo kambaryje, meditaciją relaksacijų kambaryje.

Centre taip pat teikiamos socialinio darbuotojo konsultacijos, atliekamos laikinojo nedarbingumo ekspertizės ir, esant poreikiui, pacientai nukreipiami darbingumo ar neįgalumo lygio nustatymui į NDNT.

Specializuotas ir kvalifikuotas paslaugas teikia ir Jumis rūpinasi šiltas, profesionalus kolektyvas:

Vilma Lučiūnienė – gydytoja psichiatrė, vaikų ir paauglių psichiatrė,

Diana Jarmalavičienė – medicinos psichologė,

Aldona Šeipūnienė – socialinė darbuotoja,

Dalia Baškevičienė – psichikos sveikatos slaugytoja.

Psichikos sveikatos centro paslaugas NEMOKAMAI gali gauti:

• pacientai, prisirašę prie Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) ar kitų pirminės sveikatos priežiūros centrų, su kuriais sudarytos sutartys dėl psichikos sveikatos paslaugų teikimo;

• pacientai, kurie nepriklausomai nuo to, prie kokios gydymo įstaigos yra prisirašę, tačiau pasirinkę gydytis Širvintų r. psichikos sveikatos centre pas gydytoją psichiatrę Vilmą Lučiūnienę.

Centras dirba VISOMIS darbo dienomis nuo 7 iki 15 val.

Išankstinė registracija galima atvykus į Psichikos sveikatos centro registratūrą 118 kab., tel. (8 382) 30250 arba per išankstinę pacientų registracijos informacinę sistemą.

Gydytojų komandą papildė ginekologė-akušerė Natalia Kulikauskė

Džiaugiamės pristatydami naują Širvintų r. PSPC komandos kolegę – gydytoją ginekologę-akušerę Natalią Kulikauskę!

Gydytoja patirties pastaruoju metu sėmėsi Vilniaus Šeškinės poliklinikoje ir Širvintose, UAB „Mūsų šeimos klinika“.

Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centro įstaigos pacienčių gydytoja konsultacijoms lauks pirmadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais.

Registracija tel. 8 382 30230, ginekologinis skyrius, tel. 8382 30257 ir e-sveikata.lt.

Kviečiame prisirašyti prie mūsų įstaigos!

Jauna šeimos gydytoja Ilona Šakuro laukia pacientų

Liepos pabaigoje su džiaugsmu ir nerimu išlydėjome pacientų mylimą šeimos gydytoją Astą Staniulienę į nėštumo ir gimdymo atostogas. Žinoma, tai džiugi naujiena, ir visi nuoširdžiai linkime gydytojai sveikatos bei stiprybės, tačiau suprantame ir tai, kad pacientams kyla nerimas – kas ją pakeis.

Informuojame, kad šiuo laikotarpiu gydytojos A. Staniulienės pacientus prižiūrės naujai prie Širvintų r. PSPC šeimos gydytojų komandos prisijungusi šeimos gydytoja rezidentė Ilona Šakuro.

Džiaugiamės, kad jauna specialistė su šeima pasirinko gyventi Širvintų rajone ir planuoja dirbti mūsų mieste. Linkime jai sėkmės ir pacientų pasitikėjimo.

Registracija pas gydytoją tel. 8 382 30230 ir e-sveikata.lt.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top