Labdaros akcijos dalyviai jautrių ir nekasdieniškų istorijų herojams paaukojo 21 390 Eur!

Vakaro svečio Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Vydo Gedvilo simbolinė dovana Širvintų kraštui – paminklo krepšiniui miniatiūra.

Po dvejų metų pertraukos dėl COVID-19 pandemijos vasario 10 d. vakarą į gražia gerumo tradicija tapusį Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės iniciatyva organizuojamą paramos-labdaros vakarą „Dalinkimės širdžių šiluma“ rinkosi Širvintų krašto geradariai: verslininkai, ūkininkai, įstaigų, organizacijų vadovai, žmonės, savo kasdienėje veikloje randantys laiko, dėmesio ir atjautos skirti dėmesio tiems, kuriems likimas lėmė ligą, nelaimę, negandą, skurdą, vienatvę ar nepriteklių.

Vakaro dalyviams pristatytos dvi istorijos – apie negalią, susitaikymą, sielos tvirtybę, viltį ir svajones. Šios žmonių, mūsų krašto gyventojų, istorijos – tai ne tik kvietimas suprasti, užjausti, padėti, bet ir tikėjimo, meilės gyvenimui, savarankiškumo siekio pamoka. Dvi istorijos žmonių, kuriems suteikta pagalba galbūt padės dar tvirčiau tikėti, gyventi geriau, saugiau ir patogiau.

Nuostabu, nes dar iki renginio pradžios tiek jo dalyvių, tiek negalėjusiųjų dalyvauti gerumo tikslais buvo paaukota 16 450 Eur, o galutinė paramos-labdaros akcijos suma siekia net 21 390 Eur! Ir tai yra ne tik įspūdinga pinigų suma, bet, svarbiausia, – žinutė, siunčiama istorijų herojams, kad savame krašte jie nėra vieniši su savo rūpesčiais ir bėdomis.

Akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ metu tradiciškai paskelbti Širvintų krašto geradario nominacijos laimėtojai, kuriais tapo:

2021 m. Širvintų krašto geradariai – Suzana ir Grachik Simonyan,
2022 m. Širvintų krašto geradarys – Eidminas Kasparevičius.

Nominacijos „Tarnystės šviesa, burianti veikti“ nugalėtojas Musninkų ir Kernavės parapijų klebonas Marius Talutis
Nominacijos „Sparnai jaunimo verslumui“ nugalėtoja ekonomikos mokytoja Rita Česonienė

Paramos-labdaros vakaro jautriu akcentu tapo gerumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo iniciatyvų kūrėjų apdovanojimai. Publikos susidomėjimu, nuoširdžia pagarba ir gausiais aplodismentais buvo sutikti nominacijų laimėtojai.

Organizatorių inf.
Ramūno Danisevičiaus nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 24 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top