Vasara išlydėta su trenksmu!

Tinklinio varžybose – šlapi, bet laimingi nugalėtojai ir prizininkai.

Šlapia, lietumi pakrikštyta, bet smagi, azartiška ir turininga sporto šventė, kuria širvintiškiai ir miesto svečiai išlydėjo vasarą – SPORTUOK! PRAMOGAUK! PAŽINK!

Paskutinį vasaros šeštadienį nuo pat ryto iki išnaktų buvo ką veikti visiems – nuo mažiausių iki vyriausių ir netgi mylimiems keturkojams.

Pirties edukacijos su žymiausiu Lietuvos pirtininku, pasaulio čempionu Vladu Jokubausku, kurio edukacinė pirties programa sulaukė didžiausio dalyvių susidomėjimo.

Lietuvos rankų lenkimo klubo „Iron arm“ (treneris Aurimas Balsevičius) organizuotos rankų lenkimo varžybos.

Didelio sportininkų susidomėjimo susilaukė Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės įsteigtoms taurėms laimėti organizuotos krepšinio bei futbolo varžybos. Įtemptoms varžyboms nekliudė net užklupęs lietus.

Tikras totoriškas plovas, kurį gamino asociacijos „Totoriškas skonis“ pirmininkas Tairas Kuznecovas!

Šunų varžybos, kurias organizavo ir keturkojų savininkus konsultavo šunų mokyklos „Dogpunk“ trenerės Lijanka Juknevičienė ir Dovilė Žalienė!

Azartiška paplūdimio tinklinio kova tarp Širvintų ir Molėtų jaunimo, kurią vainikavo paties Seimo nario Jono Pinskaus įteikti apdovanojimai, įsteigta taurė, iškovota širvintiškių.

O posakis – „Blogo oro nėra – yra tik netinkama apranga“ puikiai atspindėjo šventės nuotaiką, juk lietus nebaisus, kai nuotaika gera!
Nors ir lietui lyjant, žiūrovų sulaukė grupės „Vega“ koncertas, ugnies šou, naktišokiai kam virš 40 m. su grupe „Nemuno krantai“ priešakyje, o jaunimas iki pat išnaktų šėlo diskotekoje.

Šventėje daugybė rungčių buvo skirta ir mažiausiems jos dalyviams.

„Daugybė žmonių, įdėjo daug darbo, pasiruošimo ir kūrybiškumo tam, kad dar daugiau žmonių būtų pakviesti, atvyktų, dalyvautų ir turiningai praleistų paskutinį šios vasaros savaitgalį!“ – džiaugėsi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Nuoširdi padėka taures bei apdovanojimus įsteigusiam Seimo nariui Jonui Pinskui, rėmėjams „Red Bull“.

Renginys iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, projekto pavadinimas: „Renginiai Širvintų rajone“.

Organizatorių inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top