Su lyderiais dar sunku…

Asociatyvi nuotr. iš archyvo

Tai, kad „Širvintos-VGTU-Vilkai“ komanda Lietuvos futsal A lygos pirmenybėse nėra apskritai ne ten patekęs naujokas, parodė pasiekta pergalė ir dvejos lygiosios, tačiau su lygos lyderiais mūsiškiams dar sunku kovoti. Tai parodė rungtynės su čempionu Kauno „Žalgiriu“ (0:14) ar vicečempione Jonavos „Vikingų komanda“ (1:8). Praėjusį savaitgalį namuose patirtas pralaimėjimas 3:11 irgi paaiškinamas – FK „Bruklino“ komanda po šios pergalės pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Po pirmojo kėlinio viduryje Oskaro Kružiko pelnyto įvarčio „vilkai“ pirmavo (1:0), bet vilkaviškiečiai į šį įvartį per tris minutes atsakė net keturiais (1:4), o pirmojo kėlinio pabaigoje pridėjo ir penktą (1:5). Per pusę antrojo kėlinio svečiai pelnė dar keturis įvarčius (1:9), į kuriuos antroje kėlinio pusėje „vilkai“ atsakė Kiril’o Levšin’o ir Pauliaus Keliočio taiklias smūgiais (3:9). Vis dėlto rungtynes dviem sprigtais baigę sūduviai išsivežė lengvą pergalę 11:3.

Šeštadienį „Vilkai“ Radviliškio sporto arenoje rungtyniaus su Mažeikių FK VIP komanda, kuri praėjusiame ture išvykoje 4:1 nugalėjo FK „Saulės kraštas“ komandą.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 25 d. laikraščio numeryje.