Širvintų „SC-Intos“ moterų komanda laimėjo bronzos medalius

Tęsiasi 2022-2023 metų Lietuvos vyrų ir moterų žolės riedulio čempionatų varžybos.

Nugalėtoją jau išsiaiškino Lietuvos moterų čempionato komandos, rungtyniavusios dėl 3–4 vietų. Žaidžiama iki dviejų pergalių.

Iš pradžių Vilniuje Širvintų „SC–Inta“ rungtyniavo su Kelmės „Aušra“. Rungtynės buvo atkaklios ir įtemptos. Širvintiškės dominavo aikštėje, tačiau niekaip negalėjo įmušti įvarčio. Trys rungtynių kėliniai baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Ketvirtajame kėlinyje, likus iki rungtynių pabaigos 10 minučių, kelmiškės pelnė įvartį. Širvintiškės sukruto, padidino apsukas ir po trijų minučių Martyna Ragauskaitė išlygino rezultatą 1:1. Dar po trijų minučių Deimantė Vietrinaitė pelnė pergalingą įvartį ir širvintiškės žengė pirmą žingsnį bronzos medalių link.

Antros rungtynės buvo žaidžiamos birželio 14 dieną Šiauliuose.

Jau nuo rungtynių pradžios širvintiškės perėmė iniciatyvą, dominavo aikštėje. Kelmiškėms, norint žaisti trečias rungtynes, reikalinga buvo tik pergalė. Po gražių „SC–Intos“ komandos atakų 37 ir 45 rungtynių minutėmis Martyna Ragauskaitė pelnė du įvarčius ir nepaliko kelmiškėms jokių šansų pergalei pasiekti. Tad Širvintų „SC–Intos“ komandos žaidėjos rezultatu 2:0 laimėjo ir antras rungtynes bei pasidabino bronzos medaliais.

Perspektyviausios Lietuvos čempionato žaidėjos prizu buvo apdovanota Deimantė Vietrinaitė.

Borisas Sockis
Varžybų vyriausiasis teisėjas, EHF komisaras

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 16 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top