Širvintų salės futbolininkai – pirmenybių lyderiai

Akimirka, ir Elvino Dalalos stipriai smūgiuotas kamuolys suspurdės „Spartako“ vartuose, išlygindamas rezultatą. VRFS vaizdo siužeto stop kadras

Širvintose buvo žaidžiamos Vilniaus regiono futbolo sąjungos organizuojamų Futsal I lygos pirmenybių rungtynės tarp dviejų lyderių – iki tol nė karto nepralaimėjusio, tad pirmavusio Vilniaus „Spartako“ ir įkandin žengusios „Širvintos-VGTU-Vilkų“ komandos, nusileidusios tik kartą.

Kaip įvardijo pirmenybių organizatoriai, tai buvo „kol kas geriausios futsal I lygos sezono rungtynės“. Lyderių akistatoje Širvintose pajėgesni buvo šeimininkai, nugalėję rezultatu 3:1.

Rungtynėse buvo daug aštrių akimirkų, komandoms kartais tiesiog pristigdavo laimės ir tikslumo. Antroje pirmo kėlinio pusėje į priekį išsiveržė svečiai, kai įvartį pelnė vienas rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų Dmitrij Raksa.

Šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti tik rungtynių pabaigoje. Likus žaisti 3 minutes, tolimu smūgiu į viršutinį kampą vartininką pergudravo širvintiškis Elvinas Dalala. Pajutę bent lygiųjų skonį, šeimininkai pabandė laimę vėl ir paskutinę minutę tas pats Elvinas Dalala tolimu smūgiu į apatinį kampą išvedė komandą į priekį. Svečiai galėjo rezultatą tuoj pat išlyginti, tačiau sėkmė buvo „vilkų“ pusėje. Maža to, per pridėtą minutę širvintiškis Benas Lučiūnas „uždarė“ perdavimą prie vartų ir įtvirtino persvarą 3:1.

Dėl geresnio įvarčių skirtumo Širvintų „vilkai“ tapo turnyrinės lentelės lyderiais.

Namuose jie rungtyniaus vasario 3-iąją, kai priims „VDA Futsal“ komandą. I rate išvykoje ją nugalėjo rezultatu 4:7.

Rungtynių su „VDA Futsal“ pradžia – 20.20 val.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 28 d. laikraščio numeryje.