Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Kova vyko už kiekvieną kvadratinį metrą. O 23 numeris tai laisvas…

Sekmadienį futbolo komanda „Širvintos-VGTU „Vilkai“ savo stadione žaidė SFL Ergo A diviziono rungtynes. „Vilkai“ šį sezoną pirmą kartą laimėjo savame stadione. Primename, jog praeitame ture rezultatu 3:2 svečiuose buvo įveikta FC „Vova“, o šį kartą namuose tokiu pat rezultatu 3:2 – FK TEC komanda.

Svarbiausi rungtynių momentai.

Jau 2 minutę prie svečių vartų buvo iškilęs „mirtinas“ pavojus. Neveltui sakoma, kad jeigu tu neįmušei įvarčio, tada tau įmuš. 6 žaidimo minutę „vilkų“ vartininkui teko išimti kamuolį iš savo vartų tinklo, rezultatas tapo 1:0 svečių naudai. 13 minutę stiprus smūgis į svečių vartus skriejo pro šalį. 15 minutę šeimininkų vartininkas puikiame šuolyje nuskynė tolimą, suktą, skriejantį į dešinį viršutinį vartų kampą kamuolį, tačiau jau 16 minutę po gynėjo ir vartininko klaidos svečiai parideno kamuolį į dešinį apatinį vartų kampą. Rezultatas tapo 2:0 svečių naudai. Po antro praleisto įvarčio vilkai mėgino spausti svečius po visą aikštę, tačiau greitos svečių kontratakos buvo labai pavojingos. 26 minutę širvintiškių puolėjas smūgiuoja iš dešinės aikštės pusės, kamuolys praskrieja porą metrų virš vartų. 30 minutę 20-as „vilkų“ numeris Vilius Paulauskas gauna geltoną kortelę. 33 minutę dešinėje savos aikštelės pusėje prasižengia svečiai. Po baudos smūgio Eimantas Ščerbakovas pagaliau galva įmuša įvartį. Rezultatas tampa 1:2. Po šio įvarčio varžovai užgula šeimininkų vartus – keliami iš eilės du kampiniai. 38 minutę stiprus to paties „vilkų“ komandos puolėjo smūgis iš dešinės pusės skrieja pro pat vartų dešinį kampą. Tuoj pat Oskaras Kružikas gauna geltoną kortelę. Pirmas kėlinys baigiasi rezultatu 1:2 svečių naudai.

Antrame kėlinyje nuo pirmų žaidimo minučių šeimininkai šturmuoja svečių vartus. 51 minutę už šiurkštų žaidimą ir ginčus su teisėju raudona kortelė parodoma svečių 11-am numeriui. 55 minutę šeimininkai pelno įvartį, tačiau šoninis teisėjas užfiksuoja nuošalę. „Vilkai“, turėdami kiekybinę persvarą gulte užgula svečių vartus. 66 minutę prie svečių vartų „vilkai“ sukuria labai pavojingą momentą, tačiau kamuolys lyg užkerėtas skrieja pro šalį. 67 minutę Domas Tamašauskas pagaliau pelno įvartį ir išlygina rungtynių rezultatą 2:2. 74 minutę Ernestas Bilotas puikiu galvos smūgiu pelno pergalingą įvartį. Rezultatas 3:2 nepasikeičia iki finalinio teisėjo švilpuko. Tiesa, per tą laiką už šiurkštų žaidimą raudoną kortelę gauna Oskaras Kružikas.

Per vėlu… Vartininkas kamuolio nebepasieks.

Kol kas FK „Širvintos-VGTU „Vilkai“ po trijų turų, laimėję dvejas rungtynes ir vienerias sužaidę lygiosiomis, su septyniais taškais yra antroje turnyrinės lentelės vietoje ir žemiau trečios vietos po trijų turų nukristi negali.

Gegužės 16 dieną, 20 valandą „vilkai“ žais su vos prieš trejus metus susikūrusia FK „Top Kickers“, tačiau šiuo metu užimančią pirmą turnyrinės lentelės vietą. Rungtynės vyks Širvintų stadione.