Nuo medalių – du taškeliai

Vilniaus miesto III lygos A diviziono varžybose jungtinė sostinės ir Širvintų futbolininkų komanda „Širvintos-VGTU-Vilkai“ liko penkta, dviem taškais atsilikusi nuo bronzos medalius laimėjusių „Granito“ futbolininkų.

Po pirmojo etapo žengę antroje vietoje, mūsų futbolininkai silpnokai žaidė antrajame etape. Nors ir pelnė pergalę paskutiniame ture, 3:0 be kovos įveikę FK „Elektrėnų Versmė“ komandą, tai buvo tik antroji mūsiškių pergalė kovoje dėl apdovanojimų. Vienerios lygiosios ir net 4 pralaimėjimai lėmė, kad pirmame etape nė karto nepralaimėjusi komanda liko be medalių.

Antrajame etape „Širvintos-VGTU-Vilkai“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Kiril’as Levšin’as, pelnęs 3 įvarčius ir prasibrovęs į rezultatyviausiųjų dešimtuką.

Šis sekmadienis – vėliausia data, kai planuota pradėti Vilniaus regiono futbolo sąjungos organizuojamas futsal (salės futbolo) I lygos pirmenybes. Mūsų žiniomis, komanda yra išreiškusi tokį pageidavimą, tačiau nei organizatoriai, nei pati komanda kol kas nepaskelbė jokių žinių apie varžybų salėje sezoną.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+